Sėdmenis pasididinusi Justina: nemėgstu sportuoti, todėl geriau užsidirbu daugiau pinigų ir tobulinuosi pas grožio chirurgus

Daugybė moterų tobulina savo išvaizdą pas plastikos chirurgus ir nuo visų tai slepia po devyniais užraktais, tik ne Justina Globienė - solinę karjerą pradedanti mergina atvirai pasakoja apie savo grožio pokyčius. 

Visai neseniai Justinai buvo atlikta „braliziška“ užpakaliuko didinimo operacija. „Esmė paprasta: iš vienos vietos tau nusiurbia riebalus, o suleidžia ten, kur reikia, - į užpakaliuką“, - po apsilankymo pas plastikos chirurgą Saulių Vikšraitį kalbėjo Justina, ką tik pristačiusi solinę dainą ir vaizdo klipą. 


Jai nuo įvairių kūno vietų buvo nusiurbtas riebalų perteklius, iš viso, kaip pati sakė, 2 kilogramai. „O tada suleido po 700 gramų į kiekvieną mano „bulkutę“. Dar niekada neturėjau tokio dailaus liemens ir tokio stangraus užpakaliuko“, - džiūgavo atlikėja.


Pati operacija truko net 3 valandas, Justinai buvo taikoma pilna narkozė. „Aš neturiu baimės jausmo tokioms operacijoms ir skausmo nebijau. 


Justina Globienė
Justina Globienė
Asmeninio albumo nuotr.


Kodėl turėčiau bijoti, jei labai seniai norėjau pasidailinti užpakaliuką? Ir visas moteris raginu ryžtis siekti tai, ko norite. Ir aš nebūtinai kalbu apie plastines operacijas ar procedūras. Man jos reikalingos, aš jų noriu, todėl ir darau“, - aiškią poziciją išdėstė J.Globienė.


Priežastis, kodėl Justina ryžosi tokiai operacijai, yra paprasta. „Aš nemėgstu sportuoti, neturiu tam laiko. Esu darboholikė. Todėl geriau užsidirbu daugiau pinigų ir tobulinuosi pas grožio chirurgus. Gali cypti čia visos supermamytės ir visi teisuoliai, kad aš neteisi. Bet nesu veidmainė: taip galvoju, tą garsiai ir išsakau. Kada man operacijas darytis? Kai 60 metų sueis? Ne, ačiū“, - audringai kalbėjo pašnekovė. Tai nėra pirmoji operacija, kuriai Justina ryžosi dėl išvaizdos. Anksčiau ji yra susimažinusi skrandį. Kadaise 114 kilgramų svėrusi garsenybė dabar yra perpus lieknesnė.


Justina Globienė
Justina Globienė
Asmeninio albumo nuotr.


„Ar bus ir dar operacijų? Nežinau, jei norėsiu, tai tikrai drąsiai galvosiu apie tai. Bet kol kas leiskite man atsigauti. Esu kaip tas pingvinas, kol kas dar visa ištinusi, bet labai laiminga“, – praėjus vos kelioms dienoms po operacijos kalbėjo J.Globienė ir padėkojo ja besirūpinusiam gydytojui Sauliui ir visai komandai už priežiūrą.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis