Didžiausios Holivudo kalės: 7 žvaigždės, garsėjančios itin bjauriu charakteriu

Neleisk suklaidinama šių moterų švelnaus ir trapaus įvaizdžio: jos visiškai ne tokios, kokias matome ekrane. Gyvenime jos tikros liūtės, pasirengusios sudraskyti kiekvieną, kuris joms prieštaraus, todėl kolegos, režisieriai ir padėjėjai stengiasi nestoti joms skersai kelio.

Štai 7 žvaigždės, kurias už nugaros kolegos ir aplinkiniai patyliukais vadina tiesiog kalėmis.


Julia Roberts


Vida Press


Šios plačios geranoriškos šypsenos savininkės charakteris toli gražu nėra toks saldus. Jau karjeros pradžioje savo įnoringais reikalavimais ji sugebėdavo filmavimo grupę privesti iki isterijos. Sudėtingą aktorės charakterį puikiai žino ir jos sutuoktinis Danny Moderis. Julia privertė jį palikti šeimą ir uždraudė jam bendrauti su giminėmis.


Su savo giminaičiais Roberts bendrauja taip pat atšiauriai. Jos netikra sesuo Nensi priešmirtiniame laiške kaltino Julią, neva būtent ji privedė ją iki depresijos. Kalbama, kad Julia nutraukė savo dukterėčios Emos sužadėtuves, neva norėjusi apsaugoti ją nuo nelaimingų santykių.


Madonna


Vida Press


60-metės popmuzikos karalienės gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Jaunystė buvo skurdi: teko dirbti padavėja ir rūbininke, o norint prasimaitinti kartais tekdavo tenkintis rastais maisto likučiais. Tačiau užgrūdintas charakteris padėjo Louise Ciccone pasiekti sėmę. Tuo pačiu padidėjo ir reikalavimai.


Dainininkė iki negalėjimo priekabi savo pavaldiniams, pedantiška švaros atžvilgiu ir nepakanti rūkymui jos akivaizdoje. Madonna taip pat turi asmeninį padėjėją, kuris ją lydi gatvėje, nešdamas lietsargį nuo saulės.


Visai neseniai 53-jų britų modelis Amanda Cazalet pareiškė, kad net praėjus dvejiems metams po klipo Justify My Love filmavimo pop diva persekioja ją, siuntinėdama gėdingus meilės laiškus su nepadoriais pasiūlymais.


Sandra Bullock


Vida Press


Aktorė visiškai nesigėdija savo bjauraus charakterio ir neslepia esanti diktatorė ir tironė. Ji mėgsta visur ir viską kontroliuoti, sudarinėti sąrašus ir būna nepakenčiama net asmeniniame bendravime. Todėl padėjėjai ir kolegos filmavimo aikštelėje stengiasi kuo mažiau jai prieštarauti.


Angelina Jolie


Vida Press


Ją vadina XXI amžiaus deive, tačiau nepamirštamas ir tas faktas, kad realiame gyvenime Jolie anaiptol ne angelėlis. Ji ne tik nuviliojo vyrą iš Jennifer Aniston, bet ir jam pačiam tapo didžiausiu galvos skausmu. Daugelis vadina aktorę manipuliatore, sugebančia visus tampyti už virvučių ir bet kokia kaina pasiekti savo.


Neseniai paaiškėjo, kad aktorė ketina publikuoti asmeninius memuarus, kuriuose atskleis visas asmeninio gyvenimo su Pittu detales. Juose ji smulkiai aprašo visas šeimines rietenas, pasakoja apie buvusio sutuoktinio užgėrimus, riksmus ir smurtą prieš ją ir vaikus. Esą tokiu būdu Jolie siekia atkeršyti buvusiajam ir gauti pilną vaikų globą.


Sharon Stone


Vida Press


Ši dama tituluojama didžiausia Holivudo kale. Ji gali labai lengvai ir greitai susirieti su bet kuo: paprastu asistentu ar režisieriumi. Kartą ji apšaukė stiuardesę, kuri nepraleido jos su dviem lagaminais, o „Moteris katė“ filmavimo metu ji iki isterijos privedė jauną kostiumininkę.


Shannen Doherty


Vida Press


Ar žinai, kodėl Shannen buvo išmesta iš „San Francisko raganos“ ir „Beverly Hills 90210“? Dėl savo bjauraus būdo Shannen kolegas filmavimo aikštelėje išvesdavo iš kantrybės. Negana to, reikalavo vis didesnių honorarų. Pasak „Beverly Hills“ žvaigždės Jenny Garth, ji ir Shannen buvo pasirengusios nurauti viena kitai plaukus.


Naomi Campbell


Vida Press


Supermodelis išgarsėjo ne tik savo ilgomis kojomis, bet ir itin nuožmiu charakteriu. Ji gali užsivesti nuo mažiausios smulkmenos, paskutiniu momentu atsisakyti eiti podiumu, savo įnoriais šokdinti organizatorius, o personalą užknisti savo reikalavimais ir skundais.


Visi atsimena tuos atvejus, kai „juodoji pantera“ aptalžė savo kambarinę ir į savo asistentę paleido mobilųjį telefoną. Ši damutė nebijo konfliktuoti ir demonstruoti savo galią net prieš žurnalistus ir policininkus.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis