Seksualiausia pasaulio močiutė: dariausi tik vieną operaciją, visa kita - natūralu

Na, ir kas galėtų šią damą pavadinti močiute? Tikriausiai tik pati Gina, savo Instagram paskyrą nekukliai pasivadinusi @worldshottestgrandma (karščiausia pasaulio močiutė).

Ginai Stewart - 47 metai. Vieniša keturių vaikų mama (dabar jau ir močiutė) iš Australijos tikrai neketina sėdėti namuose ir džiaugtis paprastais buitiniais dalykais. Gina užsimojo laimėti „Miss Maxim“ titulą ir jau pateko į pusfinalį, kuriame jos laukia perpus jaunesnės konkurentės. 


Kokia šios moters grožio paslaptis? Nuolatinis rūpinimasis savimi. Nepaisant to, kad keturių vaikų mamai kasdienių rūpesčių tikrai netrūksta, ji stengiasi nepraleisti treniruočių (3-4 kartus per savaitę), gerai išsimiegoti ir sveikai maitintis. Pati Gina sako, kad hamburgeriai, bulvytės ir gazuoti gėrimai - trys dalykai, kuriems ji visuomet sako NE.  „Kuo paprastesnis maistas, tuo jis naudingesnis. Aš nevalgau maisto, kuris pagamintas iš skirtingų produktų. Kuo viskas paprasčiau, tuo geriau. Daržovės, ankštiniai augalai, nedaug mėsos ir kiek daugiau žuvies“ - apie sveikos mitybos pagrindus pasakoja Gina. Tačiau gerbėjų kalbomis apie natūralų grožį taip lengvai neįtikinsi. Karščiausia pasaulio močiute tituluojama Gina neslepia - operaciją yra pasidariusi, bet tik vieną!


„Prieš 10 metų pasididinau krūtis. Jokio botokso, jokių užpildų - esu įsitikinusi, kad senti reikia oriai. Iš tiesų jokių grožio paslapčių čia nėra. Manau, visi mes gražūs. Ir konkurse dalyvauju ne dėl dėmesio - negaliu jo pakęsti. Darau tai norėdama įkvėpti kitas moteris“ - sakė Gina. 
Įspūdingos išvaizdos moteris pasitiki savo jėgomis ir laimėjusi 10 000 dolerių žada juos atiduoti savo draugei, kurią neseniai ištiko insultas. 


Prie savo anketos konkurse Gina vardina gerąsias savo savybes: humoro jausmas, gražus juokas ir noras rūpintis kitais. Ją įkvepia žmonės, darantys tai, ką sako. O į klausimą, ką ji padarytų, jei vieną dieną galėtų valdyti pasaulį, Gina atsakė savotiškai: „Padaryčiau taip, kad šokolade, riešutų svieste ir Nuteloje būtų 0 kalorijų“. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis