Praėjus 17 metų: kaip dabar atrodo Angelinos ir Brado Pitto vaikai

Prieš trejus metus, 2016 metų rugsėjį, kone gražiausia ir tvirčiausia Holivudo pora paskelbė apie skyrybas. Skyrybų epicentre atsidūrė 6 Brado Pitto ir Angelinos Jolie vaikai - dėl jų globos buvę sutuoktiniai kovoja teismuose iki šiol. 

Maddoxas, 17 metų


Maddoxas
Maddoxas
COSMOPOLITAN montažas, Vida Press


Iš Kambodžos kilęs Maddoxas - pirmasis poros vaikas. Jolie su juo susipažino 2002 metais, filmuodamasi filme „Anapus sienų“. Iš tiesų Angelina turėjo įsisūnyti Maddoxą su savo pirmuoju vyru, tačiau vos po metų jiedu pasuko skirtingais keliais. Tad, galima sakyti, ji tapo vieniša mama. Viename interviu aktorė sakė: „Maddoxas buvo pirmasis vaikas, kurį laikiau ant savo rankų. Jo dėka pasijutau tikra moterimi“. 2005 metais Bradas Pittas berniuką įsisūnijo. 


Zahara, 14 metųZahara
Zahara
COSMOPOLITAN montažas, Vida Press


Zahara kilusi iš Etiopijos. Angelina ir Bradas ją įsivaikino, kuomet mergytei tebuvo pusė metukų. Buvo kalbama, kad biologinė Zaharos mama mirusi, tačiau po poros metų ji atsirado ir pareikalavo gražinti dukrą. Moteris tikino, kad vaiką į prieglaudą atidavė dėl finansinių sunkumų, tačiau niekuomet nedavė sutikimo ją įsivaikinti. Zaharą globos namai atidavė nieko nepranešę. Konfliktas buvo užglaistytas ir mergaitė liko su Angelina bei Bradu, tačiau biologinė Zaharos mama ir toliau viliasi kada nors susitikti su dukra. Anot kalbų, bręstanti Zahara taip pat domisi savo šaknimis - galbūt vieną dieną ji iš tiesų grįš į gimtuosius namus. 


Shiloh, 12 metų


Shiloh
Shiloh
COSMOPOLITAN montažas, Vida Press


Shiloh - pirmasis biologinis Angelinos ir Brado vaikas. Mergytė gimė 2006 metais. Galime drąsiai sakyti, kad Shiloh - daugiausiai dėmesio susilaukiantis poros vaikas. Viskas prasidėjo maždaug prieš 3 metus, kuomet Shiloh pradėjo rengtis berniukiškai ir netgi prakalbo apie norą pasikeisti lytį. Kalbama, kad sunerimę tėvai kreipėsi pagalbos į psichologus, tačiau šie porą nuramino: kol kas dar per anksti spręsti apie tikruosius Shiloh jausmus. Gali būti, kad tai tėra normalus noras eksperimentuoti ir atrasti save. 


Paxas, 15 metų


Paxas
Paxas
COSMOPOLITAN montažas, Vida Press


2007 metais Jolie nusprendė išlyginti rezultatą ir įsivaikinti antrąjį berniuką - trejų metų Paxą iš Vietnamo. Kaip pasakojo pati Angelina, didžiausias autoritetas įsūniui - jo vyresnysis brolis Maddoxas. Abu vaikinai svajoja apie darbą kino industrijoje ir tikėtina, kad svajonėms tikrai bus lemta išsipildyti. Jau dabar jiedu padeda mamai filmavimo aikštelėje ir atlieka pačias įvairiausias užduotis - nuo smulkių darbelių iki režisūrinių sprendimų. 


Vivienne ir Knox, 10 metų


Vivienne ir Knox
Vivienne ir Knox
COSMOPOLITAN montažas, Vida Press


2008 metų birželio mėnesį Angelina pagimdė dvynukus, kurių pirmosios nuotraukos žurnalui Hello! buvo parduotos už rekordinę sumą - 14 milijonų dolerių. Didžiąją gautų pinigų dalį pora išleido labdarai. Mažylė Vivienne su mama jau filmavosi juostoje „Piktadarės istorija“, o Knoxą turėjome išvysti kitais metais pasirodysiančioje antroje filmo dalyje, tačiau po garsiųjų skyrybų, Bradas Pittas uždraudė vaikams filmuotis. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis