Jennifer Aniston: galbūt gimdyti vaikus - ne mano gyvenimo misija

49 metų Jennifer Aniston su leidinio InStyle žurnalistais kalbėjosi apie viską - darbus, gyvenimą, meilę ir net vaikus. Tai buvo vienas atviriausių interviu per visą Jennifer karjerą, kuriame aktorė prisipažino, kodėl nemano, kad vaikai - tai jos gyvenimo misija. 

„Tai beprotybė! Kažkodėl aplinkiniai galvoja, kad nesugebu išlaikyti vyro šalia savęs ir atsisakau gimdyti vaikus dėl savo egoizmo ir ambicijų. Arba kad esu nelaiminga moteris su sudaužyta širdimi. Taigi su visa pagarba noriu jums pasakyti: mano širdis nesudaužyta“ - tikina Jen. 


Aktorei iki šių dienų primenami santykiai su Bradu Pittu ir ji iki šiol lyginama su Angelina Jolie, auginančia net 6 vaikus. Aniston atvira: tos visos kalbos įgriso iki gyvo kaulo. „Kažkodėl niekam nekyla mintis, kad visos šitos temos yra labai asmeninio pobūdžio. Niekas nežino, ką man teko pereiti ne tik emocine, bet ir fizine prasme. Iš moterų reikalauja, kad jos gimdytų vaikus, antraip mes tarsi neįgyvendiname svarbiausios savo gyvenimo misijos. O kas, jeigu mano misija yra visai kitokia? Jeigu aš gyvenu ne tam, kad po savęs palikčiau palikuonis?“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis