Naujieji Angelinos Jolie kaimynai nelabai patenkinti žvaigždės pasirodymu

Visą praėjusią savaitę Angelina Jolie buvo užimta kraustynėmis į naująją vilą, kurią įsigijo visai netoli buvusio mylimojo Brado Pitto. Tačiau pasirodo, ne visi prabangaus rajono gyventojai patenkinti tokiomis permainomis. Anot šaltinių, dalis kaimynų Angelinos atžvilgiu nusiteikę pesimistiškai: „Vietiniai gyventojai į tai žiūri negatyviai. Dabar visi keliai mūsų rajone užbarikaduoti dešimtimis krovininių automobilių su aktorės baldais. Jie praktiškai pilnai paralyžiavo eismą. Be to, Angelina nusprendė atnaujintą šalia namo esantį sodą, todėl sodininkai triukšmauja kone kiaurą parą, visą laiką kažką pjauna elektriniais pjūklais“.

Be to, kai kurie kaimynai baiminasi ir dėl Angelinos vaikų, esą jie gali tapti rimta problema, nes gyventojų nuomone, Angelinos ir Brado auklėjimo metodai nėra patys tinkamiausi: „Kartu su tėvais jie nuolatos keliaudavo, todėl nieko keisto, kad vaikai neturėjo nei laiko, nei galimybių būti tinkamai išauklėti. Mes baiminamės, kad jie bus nekontroliuojami ir darys blogą įtaką mūsų vaikams“ - žurnalistams prisipažino vienas iš naujų Angelinos kaimynų.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie
Bradas Pittas ir Angelina Jolie
DELFI montažas

Priminsime, kad naujoji Angelinos vila anksčiau priklausė garsiam režisieriui Cecil B. DeMille ir kainavo 25 milijonus dolerių. O Brado Pitto namai - vos už kelių kilometrų. Šis faktas paskatino kalbas, kad audringai pasibaigę santykiai gali ir vėl atsinaujinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis