Nepatikėsi, kaip dabar atrodo piktoji mokytoja iš filmo „Matilda“

Roaldo Dahlo knygos „Matilda“ ekranizacija pasirodė 1996 metais. Nuo to laiko praėjo jau daugiau nei 20 metų, filmas uždirbo 62 milijonus dolerių ir retkarčiais vis dar yra rodomas skirtinguose televizijos kanaluose. O kaip gi dabar sekasi filmo aktoriams?

Mažąją Matildą suvaidinusiai Marai Wilson dabar 29 metai. Aktorės karjera liko praeityje ir šiuo metu Mara dirba kūrybinės industrijos srityje.

Vida Press

Charizmatiškojo Danny DeVito karjeroje vaidmuo filme „Matilda“ buvo tik vienas iš daugybės. 72 metų aktorius iki šiol aktyviai dirba ir, regis, neketina sustoti.

Vida Press

Po sėkmingo pasirodymo „Matildoje“, Rhea Perlman turėjo galimybę suvaidinti dar keliuose didelio pasisekimo sulaukusiuose filmuose ir serialuose. Tačiau apart vaidybos, Rhea taip pat rašo knygas vaikams.

Vida Press

Jaunąją mokytoją suvaidinusiai Embeth Davidtz filmas „Matilda“ greičiausiai tapo pagrindu tolimesnei jos karjerai. Aktorę galėjai išvysti tokiuose filmuose ir serialuose kaip Šindlerio sąrašas ir Reklamos vilkai.

Vida Press

Na ir kaip be piktosios mokytojos, savo išvaizda kėlusios siaubą tikriausiai ne vienam filmą žiūrėjusiam vaikui. Pam Ferris realybėje tikriausiai net nepažintum - miela, maloni ir visuomet besišypsanti damutė! Beje, ar pastebėjai, kad būtent ji vaidino tetutę Margę Dursley garsiajame „Hario Poterio“ seriale?

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis