58 plastines operacijas pasidaręs vyras parodė savo kūną paplūdimyje

Pusė milijono dolerių tam, kad atrodytų lyg gyvas kenas (nežinantiems - tai barbės vyras). Kažkada Rodrigo Alves atrodė kaip įprastas, niekuo neišsiskiriantis vyrukas, dabar brazilo kūne turbūt nebeliko vietelės, kurios nebūtų tobulinę plastikos meistrai. Jo sportiškas pilvo presas tėra plastikos chirurgų kūrinys ir net plaukų augimo linija koreguota plastikos chirurgo skalpeliu... Jau dabar 33 metų sulaukusiam vaikinui atliktos 58 plastinės operacijos ir daugiau nei 100 kosmetinių procedūrų.

Rodrigo Alves anksčiau
Rodrigo Alves anksčiau
Vida Press

Viename interviu Rodrigo prisipažino, kad vaikystėje buvo ne itin išvaizdus, todėl ne kartą susidūrė su patyčiomis: „Žmonės kalba, kad aš esu nuo plastinių operacijų priklausomas išsigimėlis, tačiau aš tiesiog nenoriu atrodyti kaip kiti. Priešingai, nei mano dauguma, aš tikrai esu sveiko proto. Kai buvau paauglys, teko kęsti patyčias dėl savo išvaizdos. Man pasisekė, kad galėjau visa tai pakeisti“, – sako gyvas Kenas.

Daugybę pinigų kainuojančioms plastinėms operacijoms vaikinas užsidirba dirbdamas skrydžių palydovu, dalyvaudamas vakarėliuose bei konsultuodamas kitus stiliaus klausimais.

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on Apr 9, 2017 at 5:26pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis