Skeletai spintoje: paslaptys, kurių niekas neturėjo sužinoti

Kiekvienas iš mūsų turi paslapčių ar silpnybių, tačiau kuomet esi prezidento žmona - net ir ne itin reikšmingi tavo praeities šešėliai, dabarties poelgiai ar pasisakymai gali išpūsti milžinišką burbulą ir užtraukti visuomenės nemalonę. Kai ką bandė nuslėpti ir šios buvusios prezidentų žmonos...

Mary Ann Todd Lincoln
Mary Ann Todd Lincoln
Vida Press

Mary Ann Todd Lincoln

Mary augo turtingoje šeimoje ir neturėjo supratimo, kas yra vargas. Ji mėgavosi įrenginėdama Baltuosius rūmus ir leido sau išlaidauti prabangiausiose parduotuvėse. Mary taip įsijautė, kad nebesugebėjo kontroliuoti savo išlaidumo ir būtent tai tapo didžiulio skandalo priežastimi: siautėjančios krizės akivaizdoje Mary išsireikalavo, kad jai būtų skirta nemenka sumelė Baltųjų rūmų atnaujinimui, tačiau paskirtą sumą viršijo kone trečdaliu. Tai stipriai pakenkė prezidento įvaizdžiui ir bandydamas užglaistyti situaciją, išleistus pinigus prezidentas Abrahamas Lincolnas padengė iš savo asmeninių lėšų.

Rachel Jackson
Rachel Jackson
Vida Press

Rachel Jackson

Rachel buvo septintojo Amerikos prezidento Andrew Jacksono žmona. Prezidento rinkimų metu paaiškėjo šokiruojanti naujiena: pasirodo, Andrew nebuvo vienintelis Rachel vyras. Nepaisant to, kad ištekėjo už būsimo prezidento, Rachel taip ir neišsiskyrė su savo pirmuoju vyru Lewisu Robardsu.

Helen Herron Taft
Helen Herron Taft
Vida Press

Helen Herron Taft

Helen buvo Amerikos prezidento Williamo Howardo Tafto žmona. Jos buvimas Baltuosiuose rūmuose sutapo su sausojo įstatymo periodu. Pirmoji ponia ne tik nieko nedarė, kad sustabdytų nelegalią alkoholio gamybą ir prekybą, bet ir pati mėgo dalyvauti privačiuose vakarėliuose, kuriuose šampanas tekėjo upėmis.

Jacqueline Kennedy
Jacqueline Kennedy
Vida Press

Jacqueline Kennedy

Tais laikais rūkymas buvo labai populiarus ne tik vyrų, bet ir moterų tarpe. Vis tik pirmajai ledi tokie įpročiai nebuvo tinkami, o Jacqueline susilaikyti nuo dūmo tiesiog negalėjo. Todėl prezidentinės poros įvaizdžiu besirūpinančiam personalui teko kruopščiai slėpti šią pirmosios damos aistrą. Fotografams buvo uždrausta fotografuoti Jacqueline su cigarete rankoje.

Princas Čarlzas ir princesė Diana
Princas Čarlzas ir princesė Diana
Vida Press

Princesė Diana

Iki šių dienų princesė Diana laikoma kone tobulybe, tačiau po jos mirties išaiškėjo daugybė įvairiausių šeimyninių paslapčių. Dabar jau garsiai kalbama ir apie tai, kad Diana turėjo rimtų psichologinių bei kitų sveikatos problemų, pavyzdžiui, sirgo bulimija.

Imelda Marcos
Imelda Marcos
Vida Press

Imelda Marcos

Imelda, 10-ojo Filipinų prezidento našlė, išgarsėjo savo pomėgiu išlaidauti. Tautiečiai ją praminė „plieniniu drugeliu“. Vos tapusi pirmąja ledi ir gavusi neribotą biudžetą, Imelda nė kiek nesikuklino ir ėmė švaistyti pinigus į kairę ir dešinę. Kuomet prezidentas ir jo žmona bėgo iš šalies po karinio perversmo, ponios apartamentuose buvo rasta daugiau nei tūkstantis porų prabangių dizainerių kurtų batelių.

Nancy Reagan
Nancy Reagan
Vida Press

Nancy Reagan

Viena iš artimiausių prezidento Ronaldo Reagano patarėjų buvo jo žmona Nancy. Dėl savo vyro gerovės Nancy ypatingai susirūpino 1981 metais, kuomet jį buvo pasikėsinta nužudyti. Tačiau ne visi žino, kad pirmoji ponia „konsultuodavosi su kosmosu“, prieš duodama patarimą šalies prezidentui. Nancy buvo tiesiog apsėsta tikėjimo antgamtinėmis galiomis ir reguliariai lankėsi pas savo asmeninį astrologą.

Carla Bruni-Sarkozy
Carla Bruni-Sarkozy
AP / Scanpix

Carla Bruni

Prancūzijos prezidento ir jo žmonos romanas vystėsi itin sparčiai. O kalbų porai susituokus tikrai netrūko - į viešumą išlindo pikantiškos Carlos nuotraukos, o ir pati pirmoji ponia leido sau drąsiai kalbėti tai, ką galvojo. Pavyzdžiui, viename interviu ji prasitarė, kad pirmenybę teiktų poligamiškai, o ne tradicinei santuokai. Tame pačiame interviu Carla prisipažino, kad mėgavosi kelių vyrų dėmesiu vienu metu, o santykiai su vienu vyru netrukdavo ilgiau 3 savaičių.

Bernadette Chirac
Bernadette Chirac
Vida Press

Bernadette Chirac

Buvusio Prancūzijos prezidento Jacques Chirac žmona Bernadette buvo tikrai kantri moteris, sugebėdavusi išlaikyti pirmosios ledi vertą ramybę net ir itin kritinėmis situacijomis. Bernadette slėpė nelegalius savo vyro reikaliukus ir puikiai žinojo apie jo potraukį kitoms damoms, tačiau ilgą laiką apsimetinėjo, kad nieko nevyksta. Vis tik tokių dalykų nuslėpti nepavyksta net prezidentams.

Melania Trump
Melania Trump
Vida Press

Melania Trump

Bene daugiausiai pastaruoju metu aptarinėta pirmoji ledi, JAV prezidento Donaldo Trumpo žmona Melania. Tiek į patį prezidentą, tiek į jo išrinktąją iki šiol žiūrima skeptiškai - skandalistas ir buvusi manekenė, kurios nuotraukų archyve - labai pikantiški vaizdeliai. Tai bene vienintelė pirmoji dama, kuri nuoga pozavo žurnalo viršeliui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis