Ar nuotraukoje pastebėsi tai, dėl ko internautai užsipuolė Kim?

Socialinių tinklų žvaigždė ir stiliaus ikona Kim Kardashian gerokai supykdė internautus. Programėlės "Snapchat" paskyroje ji pasidalino vaizdo įrašu, akimirksniu patraukusių daugelio dėmesį dėl fone matomo objekto.

Vaizdo įraše už gėlių vainiku pasipuošusios Kim Kardashian matyti ant stalo į dvi linijas sužergti milteliai. Pirmoji internautams šovusi mintis - balti milteliai ne kas kitas, o kokainas.

Instagram.com nuotr.

Sulaukusi neigiamų komentarų, Kim žaibiškai atsikirto akyliems gerbėjams. Pasak jos, tai ne kokainas, o paprasčiausiai ant stalo užsilikęs cukrus. Dar 2010 m. K. Kardashian viename interviu yra sakiusi, kad niekada neturėjo problemų dėl alkoholio ar narkotikų, o palaidas žvaigždžių gyvenimas jai yra nesuprantamas.

Vis dėlto internautai Kim pasiteisinimu nepatikėjo... Kai garsenybei net ir po kelių twitterio žinučių nepavyko jų įtikinti, gražuolė nusprendė grįžti prie stalo. Ji dar kartelį patikrino, kas gi tie paslaptingieji milteliai. Pasirodė, kad tai viso labo balti brūkšneliai ant marmurinio stalo - tiesiog marmuro raštas.

Parašyk Redakcijai