„Vedęs ir turi vaikų“ po 30 metų: kaip dabar atrodo garsieji aktoriai

Serialas „Vedęs ir turi vaikų“ savu laiku buvo hitų hitas. Tinginė Peggy ir jos leopardinės timpos, batų pardavėjas Elas, gražuolė Kelė ir šeimos nepritapėlis Budas - laukdavome kiekvienos serijos tarsi išganymo! Ar gali patikėti, kad nuo pirmosios serijos praėjo jau 30 metų?

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Ed O'Neill
71 metai

Serialui pasibaigus Edo žvaigždė neužgeso. Buvo ne itin stiprių vaidmenų įvairiuose filmuose, tačiau tikroji šlovė sugrįžo 2009 metais kartu su itin populiariu serialu „Moderni šeima“. Jei dar nematei, rekomenduojame pažiūrėti!

Katey Sagal
64 metai

Atspėk, ką pirmiausia padarė Katey serialui pasibaigus? Nusikirpo gerokai jai įgrisusią raudonų plaukų kupetą! Už vaidmenį „Anarchijos vaikuose“ Katey gavo Auksinio Gaublio apdovanojimą!

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Christina Applegate
46 metai

Atsikratyti po serialo užsilikusio kvailutės įvaizdžio aktorei nebuvo lengva. Didelių pasiekimų aktorystės karjeroje Christina gal ir neturi, tačiau šlovės iš jos neatimsi - visi puikiai žino, kas toji Applegate!

Davidas Faustino
43 metai

Serialui pasibaigus Davido žvaigždė ėmė ir išblėso. Bandymų buvo, tačiau ne itin sėkmingų, tad aktorius pasuko muzikos keliu. Beje, 2007 metais jo vardas buvo gana garsiai linksniuojamas, tik ne iš gerosios pusės - Davidas buvo suimtas už narkotikų laikymą.

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Amanda Bearse
59 metai

Aktorė seriale atliko kaimynės vaidmenį ir... pradingo iš ekranų. Užtai atrado save režisūroje. Nedaug kas žino, kad tarp pagrindinį vaidmenį atlikusio Edo ir Amandos santykiai buvo įtempti. Pastaris kolegę vadindavo „vištos kojelėmis“, tad baimindamasi užgauliojimų ji nepakvietė Edo į savo vestuves.

David Garrison
65 metai

Serialą Davidas paliko anksčiau, nei jis buvo baigtas filmuoti. Sušmėžavęs dar keliuose projektuose ir serialuose, galiausiai nusprendė grįžti prie to, nuo ko pradėjo - į teatrą.

Vida Press

Vida Press

Ted McGinley
59 metai

Gražuolį Jeffersoną suvaidinęs aktorius labiau atpažįstamas iš projekto „Hope & Faith“. Nors kritikai tikina, kad aktoriaus vaidyba labai lėkšta, pats Tedas su tuo nesutinka ir atsisakyti karjeros tikrai neketina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis