Melagis melavo... Kiek iš tiesų kainavo Melanios Trump sužadėtuvių žiedas

JAV prezidentas Donaldas Trumpas mėgsta garsiai pakalbėti, tik ne visuomet kalba tiesą. O melo kojos, kaip žinia, trumpos! Praėjusiais metais, paviešinus pirmąją oficialią jo sutuoktinės Melanios Trump nuotrauką, visų dėmesys nukrypo į pirmosios Ledi pirštą puošiantį prabangų žiedą.

Dar 2005 metais duotame interviu Trumpas pareiškė, kad pusantro milijono dolerių vertės žiedą įsigijo iš kompanijos Graff Diamonds. Mainais į reklamą, juvelyrai sutiko padaryti jam nemenką nuolaidėlę - sumažino kainą visu milijonu. „Tik kvailys sutiktų sumokėti milijoną už deimantą“ - tą kartą pareiškė Donaldas.

Vida Press

Vida Press

Kompanijos Graff Diamonds atstovai į tokius pareiškimus viešai nereagavo - matyt, pyktis su turtingu ir žinomu klientu jiems nepasirodė protingas žingsnis. Tačiau praėjus 13 metų kantrybė vis tik trūko. Graff Diamonds direktorius galiausiai atskleidė tiesą ir pasakė, kad Donaldui Trumpui jokių nuolaidų nepritaikė ir garsusis verslininkas už žiedą sumokėjo pilną kainą. „Mes neparduodame brangenybių už reklamą“ - trumpai pakomentavo įmonės direktorius.

Pranešama, kad minėtoje prabangius papuošalus gaminančioje kompanijoje Donaldas Trumpas įsigijo ir dar vieną nekukliai kainavusį dirbinį - dešimtųjų santuokos metinių proga savo sutuoktinei jis nupirko 25 karatų deimantu puoštą žiedą už 3 milijonus dolerių. Žurnalas Forbes rašo, kad šiam juvelyriniam dirbiniui jokios nuolaidos taip pat nebuvo taikomos, tad Trumpui teko pakloti visą sumą. Klausimas tik vienas - kam meluoti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis