Deivydas Zvonkus atvirai apie santuoką su Natalija ir naują gyvenimą

Kompozitoriaus ir prodiuserio Deivydo Zvokaus gyvenimas dabar apsivertęs aukštyn kojomis. Su dainininke Katažina Zvonkuviene garsus vyras augina dvynukus ir tikina pagaliau atradęs sielos ramybę. LNK laidoje „Kitu kampu” antradienio vakarą 20.30 val. D. Zvonkus prisimins, kokį kelią jam reikėjo nueiti, kad dabar galėtų džiaugtis puikia šeima, besitęsiančia karjera ir net... draugyste su buvusia žmona Natalija.

Pokalbio metu D. Zvonkus atviraus, kad bėgant metams jo požiūris į gyvenimą ir laimę labai pasikeitė. „Gyvenimo patirtis mane pamokė, kad vis tik ne fejerverkuose laimė, o susitelkime ir ramybėje”, – sakys jis.

Anot pašnekovo, pirmoji santuoka su Natalija Bunke nebuvo ideali ir santykiuose jis padarė daug klaidų. „Aš tada, kai buvau santuokoje su Natalija, buvau jaunas ir žalias. Man tikriausiai tuo metu galvoje buvo baliai, festivaliai ir nebuvau aš labai geras. Bet gyveni ir mokaisi”, – prisimins D. Zvonkus.

Laidos vedėjai Indrei Stonkuvienei paklausus, kaip po tiek metų jie su Natalija sugebėjo išsaugoti puikius santykius ir net bendrauti šeimomis, D. Zvonkus pasidalins savo receptu, kuris tiks tikrai ne visiems. „Kai Natalijos ir mano santykiai stipriai pradėjo braškėti, mes dar atkentėjome kartu dvejus ar trejus metus. Jeigu būtume iš karto skyręsi, tai būtų buvę skaudu ir su pasekmėmis. Per tuos kelerius metus, kai dar teoriškai buvome kartu, susitaikėme su mintimi, kad esame labiau draugai nei pora”, – kalbės garsus vyras.

D. Zvonkus įsitikinęs, kad pirmoji santuoka jam buvo gera pamoka, kokių klaidų nereikėtų daryti. Kompozitorius, susipažinęs su vėliau žmona tapusia Katažina, prisipažins pajutęs itin stiprius jausmus, kuriuos nori puoselėti visą gyvenimą: „Katažina į mano gyvenimą įnešė šilumą. Aš net negaliu žodžiais apsakyti to jausmo gylio”.

Kaip D. Zvonkus kuria gražius santykius su savo žmona? Kaip jam sekasi būti dvynukų tėčiu? Galų gale, kokių iššūkių jis patiria? Visa tai pamatysite laidoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis