Kalbama, kad būtent dėl šios priežasties Jennifer Aniston nusprendė skirtis

Baigėsi dar viena Holivudinė meilės istorija. Praėjusią savaitę žiniasklaidą apskriejo naujiena apie aktorės Jennifer Aniston ir Justino Theroux skyrybas. Sutuoktiniai šią informaciją patvirtino, tačiau nuo platesnių komentarų susilaikė pabrėždami, kad skyrybos nekeičia esminio fakto - jie ir toliau lieka draugais. Pora kartu buvo beveik septynerius metus.

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
Vida Press

Anot Aniston ir Justino, sprendimą skirtis jie priėmė dar praėjusių metų pabaigoje, tačiau nenorėjo skubėti skelbti šios žinios. Ir štai šiandien 49 metų Aniston vėl vieniša. Kaip praneša šaltiniai, dėl visko kaltas ne įtemptas žvaigždžių darbo grafikas ir nesibaigiantys filmavimai, o rimtos santykių problemos, prasidėjusios dar iki santuokos. Pastaraisiais metais žiniasklaidoje nuolatos pasirodydavo pranešimų apie tariamą Aniston nėštumą. Anot šaltinių, ši tema Jennifer buvo ypatingai jautri, o Justinas, net ir žinodamas apie problemą (dar draugaudama su Bradu Pittu Jennifer du kartus patyrė persileidimą), vis tiek tikėjosi vieną dieną tapti tėčiu. Porai artimi žmonės šnabždasi, kad būtent ši tema būdavo dažniausia Jennifer ir Justino pykčių priežastis.

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
Jennifer Aniston ir Justinas Theroux
Vida Press

Greičiausiai situacijos nepagerino ir atsinaujinę aktorės santykiai su buvusiu mylimuoju Bradu Pittu, kuris dabar taip pat išgyvena nelengvą skyrybų procesą. Neseniai Bradas supažindino Jennifer su savo vaikais, o tai kaip reikiant įsiutino Angeliną Jolie - ši kartu su vaikais nusprendė išsikraustyti į Londoną. Šaltiniai tikina, kad pastaraisiais metais Jennifer ir Brado draugystė labai sustiprėjo ir tai tikrai neprisidėjo prie dabartinių jos santykių išlaikymo. O juk žiniasklaidoje niekada netilo kalbos apie nesibaigiančią Jen meilę buvusiajam... Gal tai ir ne tiesa, tačiau kuomet pastoviai apie tai girdi, nori nenori kyla mintis: O gal tikrai?

Skyrybų procesui abiejų šalių advokatai jau ruošiasi, tačiau panašu, didelių konfliktų šiuo klausimu pavyks išvengti. Kalbama, kad prieš santuoką pora sudarė „geležinę“ vedybų sutartį, kurioje daug vietos fantazijoms nepalikta. Priminsime, kad 2017 metais Aniston tapo brangiausiai apmokama aktore pagal žurnalą Forbes. Metinis jos uždarbis - 25,5 mln. dolerių, tuo tarpu Justinas panašią sumą uždirbo per visus savo karjeros metus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis