Nustebsi sužinojusi, ką Donaldas Trumpas padovanojo Melaniai gimtadienio proga

Pastarieji metai Melaniai tikrai nebuvo lengvi: jos vyrui Donaldui nusprendus kandidatuoti į prezidento postą, žiniasklaidos puslapiai nuolatos mirgėdavo ne pačiomis patraukliausiomis antraštėmis, o į Melanią nukrypo visų smalsuolių akys. Buvęs modelis, ne kartą pozavęs erotinėms fotosesijoms - JAV istorijoje tokios pirmosios ledi dar nėra buvę.

Praeities šešėlius šiaip ne taip pavyko užglaistyti, tačiau netrūko ir dabarties iššūkių: į viešumą pradėjo lįsti nemalonios istorijos apie Trumpo meilės nuotykius su kitomis moterimis, tačiau Melania, regis, puikiai su viskuo susitvarkė. Tiesa, nepastebėti tarp jos ir sutuoktinio tvyrančio abejingumo tiesiog neįmanoma: Melanios kūno kalba aiškiai išduoda, kad šiltiems jausmams vietos nebelikę. Vien ko vertas hitu tapęs Melanios ir Trumpo „rankų žaidimas“ - kiekvieną kartą, kai Donaldas bando bent prisiliesti prie sutuoktinės, ši pasistengia gudriai išsisukti.Kaip ten bebūtų, iš pradžių skeptiškai vertinta Melania Trump puikiai susitvarko su savo role - visuomet pasitempusi, elegantiška, priešingai nei jos vyras - nemėgstanti išsišokti.

Vos prieš kelias dienas, balandžio 26 dieną, Melania atšventė savo 48-ąjį gimtadienį. Nors prabangus vakarėlis šia proga nebuvo rengiamas, mes puikiai žinome, ką savo sutuoktinei padovanojo prezidentas - iš esmės nieko. Na gerai, šį bei tą... Žurnalistams pasiteiravus, Trumpas atsakė: „Geriau apie tai net nekalbėti, nes galiu turėti nemalonumų. Skyriau jai ne tiek jau daug dėmesio. Padovanojau Melaniai gražų atviruką. Jūs juk suprantate, kad aš pernelyg užimtas dovanų paieškoms, tiesa? Bet aš padovanojau tą atvirutę ir gražią puokštę“.

Ką gi, bent jau nesumelavo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis