Atvirai apie tai, kaip jie prarado nekaltybę

Vieniems pirmas kartas - labai įdomi ir intriguojanti patirtis, kitiems - bauginantis žingsnis į suaugusiųjų pasaulį. Štai ką apie savo pirmus kartus pasakoja žvaigždės.

Vida Press

Daniel Radcliffe

„Tai nutiko su žmogumi, kurį puikiai pažinojau. Džiaugiuosi, kad vėliau seksas buvo tik geresnis, bet ir pirmas kartas nebuvo siaubingai nejaukus, kaip dažnai pasakoja kiti. Pavyzdžiui, vienas mano draugas tiesiog prisigėrė ir padarė tai nepažįstamąją po tiltu“.

Vida Press

Angelina Jolie

„Pradėjau užsiiminėti seksu būdama 14 metų, tačiau tai nesuteikė man tų emocijų, kurių norėjau. Atėjo akimirka, kai panorau pajausti jį arčiau savęs, tad čiupau peilį ir jam įpjoviau, o jis įpjovė man. Apsikeitėme krauju, širdis plakė beprotiškai greitai. Kai tik pasijausdavau esanti spąstuose, save pjaustydavau. Turiu daug randų. Tame amžiuje mane traukė bandymai...“

Vida Press

Kim Kardashian

„Kai praradau nekaltybę, man buvo beveik 15 metų. Beprotiškai įsimylėjome vienas kitą, galvojau, kad mudu susituoksime. Įbėgau pas mamą į vonią ir pasakiau: „Mama, manau, bus seksas. Tikriausiai, turėčiau nueiti pas gydytoją, kad jis išrašytų man tablečių“. Mama atsakė: „Na, gerai...“ O ką daugiau ji galėjo pasakyti?“

Vida Press

Lena Dunham

„Mano geriausia draugė atėjo pas mane į svečius apsiverkusi ir tikėdamasi, kad namuose esu viena. Pradariusi duris ji pamatė mane su vaikinu, kuris kaip tik gulėjo ant manęs ir darė tai, ką daro suaugę vaikinai. Situacija buvo nejauki, bet draugė per ašaras išlemeno „Mazel tov!“. Buvo skausmingiau, nei aš tikėjausi. Jis labai jaudinosi ir nesugebėjo pabaigti. Po to mes gulėjome ir tiesiog kalbėjomės. Jis buvo tikrai mielas, taigi padariau teisingą, bet gal kiek skubotą sprendimą dėl pirmam kartui pasirinkto vaikino. Negalėjau sulaukti, kada viską galėsiu papasakoti mamai“.

Vida Press

Khloe Kardashian

„Situacija buvo nemaloni. Man - 14, jam - 18 metų. Dabar prisiminusi galvoju, kad tai tiesiog šlykštu, o tą kartą maniau, kad tai labai kieta. Tiesą sakant, mane prispaudė užsiimti seksu. Nebuvau tam pasiruošusi. Net nepažinojau savo kūno. Maniau, kad jei atsisakysiu, tas vaikinas nebenorės su manimi bendrauti. Po to karto sekso neturėjau 3 metus, nes nejaučiau harmonijos su savimi“.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis