Štai kam buvo palikta laisva vieta Harrio ir Meghan Markle vestuvėse...

Princo Harry ir Megan Markle vestuvės buvo tikrai įspūdingos ir kupinos simbolinių akimirkų, skirtų princesės Dianos atminimui. Ne paslaptis, kad Harrio santykiai su mama buvo ypatingai šilti ir princas labai skaudžiai išgyveno mamos netektį.

1997 metų rugpjūčio 31 dieną pasaulis neteko princesės Dianos. Tai buvo žinia, sukrėtusi ne tik Didžiąją Britaniją. Ypatingai jautriai tai išgyveno Harry - mama jam buvo pats brangiausias ir artimiausias žmogus. Pats princas ne kartą buvo užsiminęs, kad ši tragedija paliko gilų įspaudą jo gyvenime.

Tiek Harry, tiek Williamas tęsia gerus mamos darbus ir daro viską, kad jos vardas nebūtų pamirštas. Matyt dėl to ir Harry vestuvėse netrūko įvairių simbolių, pagerbiančių Dianos atminimą. Harris į vestuves pakvietė visus artimiausius mamos giminaičius, o Dianos sesuo skaitė kalbą pačių vestuvių metu. Princas netgi pakvietė geriausią savo mamos draugę Sarą, kuri kadaise buvo ištekėjusi už princo Endrew. Skyrybos buvo skandalingos ir karalienė atėmė iš Saros visus titulus. Ji nebuvo pakviesta į Williamo ir Kate vestuves, tačiau Harris buvo atkaklus ir griežtai pareikalavo, kad Sara dalyvautų jo vestuvėse, nes tai būtų buvę svarbu jo mamai.

Vida Press

Vestuvių metu Meghan pasipuošė tiara iš Dianos kolekcijos ir prie altoriaus žengė su mylimiausiomis princesės Dianos gėlėmis - neužmirštuolėmis. Ceremonijos metu nuskambėjo nuostabi „Guide Me, O Thy Great Redeemer“ muzika, skambėjusi ir Dianos laidotuvių metu. Atrodo, Diana savo sūnų vestuvių dieną lydėjo kiekviename žingsnyje.

Tačiau buvo dar viena detalė, į kurią dėmesį atkreipė tik smalsiausieji. Kam buvo skirta tuščia vieta šalia princo Williamo? Žinoma, broliai paliko ją mamai...

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis