Kaip šiandien atrodo pirmasis supermodelis

Buvusi manekenė Janice Dickinson žiniasklaidoje prisistato kaip pirmasis supermodelis, nors daug kas į tokias jos savigyras tik numoja ranka. Dabar 62-ąjį gimtadienį atšventusi moteris renginiuose atrodo puikiai, o štai eilinę dieną gatvėje jos nė nepažintum.

Į septintąją dešimtį įkopusi Janice Dickinson ir šiandien yra liekna it smilga. Jos liaunos figūros paslaptis - puikūs genai ir reguliarios kardio treniruotės. Moteris nepailsdama sukasi sporto salėse, ir, kaip sako, akylai stebi, ką valgo.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Visgi buvusiam modeliui netrūksta žalingų įpročių. Jos vakarėliai užsitęsia iki paryčių, o bemiegės naktys akivaizdžiai atsispindi suvytusiame veide. Energijos trūkumą J. Dickinson bando kompensuoti kibirais kavos, o nuovargį veide - apsilankymais chirurgų kabinetuose.

Sakoma, kad genama praėjusių dienų šlovės Janice taip įsijautė į jaunos mergaičiukės vaidmenį, kad tapo priklausoma nuo plastinių operacijų. Jau daugybę kartų jai buvo atliktos veido korekcijos, porą kartų keisti krūtų implantai, atlikta liposakcija. Dažniausios procedūros, kurias renkasi Janice, - botokso injekcijos ir lūpų putlinimas.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Nors Janice būdama 62 m. tikrai atrodo neblogai, jos modelio karjera jau seniai liko užmaršty. Šiandien moteris dėmesį renkasi įvairiuose antrarūšiuose realybės šou, televizijos laidose, pasirodydama vienam kitam renginyje. Prodiuseriai ne itin noriai bendradarbiauja su J. Dickinson. Bėgant metams negebėdama susitaikyti su pranykusiu populiarumu ji tapo gana agresyvi, sunkiau nei anksčiau priima kritiką ir iš paskutiniųjų stengiasi neatsilikti nuo šiuolaikinės kartos.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis