Išrinkta pati seksualiausia pasaulio mergina

Žurnalas MAXIM ir jo skaitytojai kiekvienais metais skelbia TOP 100 seksualiausių planetos merginų. Praėjusiais metais seksualiausia iš seksualiausių tapo modelis Hailey Baldwin, o kam gi laurai atiteko šiemet?

„Žinote, aš labai daug dirbu su savimi. Būti pirmuoju numeriu tarp 100 seksualiausių pasaulio merginų yra didelis apdovanojimas už visą sunkų įdirbį“ - interviu metu sakė šių metų nugalėtoja, vakar 26-ąjį gimtadienį atšventusi Kate Upton.

Vida Press

Ryškūs veido bruožai, itin išraiškinga ir geidulinga figūra, žaisminga asmenybė - matyt, ne veltui Kate neretai vadinama šių laikų Marilyn Monroe. Vis tik būtent dėl tokios išvaizdos patekti į profesionalių modelių pasaulį Kate buvo nelengva. Dar pačioje karjeros pradžioje ji ne kartą girdėjo tą patį modelių industrijos vilkų verdiktą - ji visuomet bus tik viršelių gražuolė, pozuojanti su mažyčiais bikiniais.

Vida Press

Vis tik Kate ne kartą dalyvavo garsių mados namų pristatymuose ir netgi tapo Victoria`s Secret modeliu. Būtent šis pasiekimas labai reikšmingas pačiai Kate, mat pirmą kartą sudalyvavusi angelų atrankoje, jau mergina išgirdo tikrai ne patį maloniausią atsakymą. Tą kartą modelių atrankos vadovė Sophia Neophitou Apostolou rėžė be gailesčio: „Mes niekada nepriimsime Kate į angelų gretas, ji panašesnė ne į profesionalų modelį, o trečiaeilę žvaigždutę, futbolininko žmoną. Išbalinti plaukai ir tas dailus veidelis... tokias moteris tiesiog perka turtingi vyrai. Mums reikia modelių“.

Tad sveikiname KATE UPTON su dar viena ryškia pergale!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis