Natūralus grožis prieš injekcijas: kurios atrodo gražiau?

Vienos patyliukais dailina veidus grožio injekcijomis ir plastinėmis operacijomis, kitos garsiai kalba apie natūralų grožį ir tikina nenorinčios pasiduoti šiuolaikinėms madoms.

Kad viskas būtų sąžininga, suporavome to paties amžiaus žvaigždes. Tad siūlome palyginti, kurios atrodo gražiau ir jauniau: tos, kurios su senėjimu kovoja visomis įmanomomis priemonėmis ir metodais, ar tos, kurios pasiryžusios senti natūraliai.


Kate Winslet ir Tara Reid
Kate Winslet ir Tara Reid
COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Kate Winslet ir Tara Reid (42 metai)

Kate plastikos chirurgų paslaugas laiko kone amoraliu dalyku, tad kartu su keliomis kolegėmis netgi įkūrė „Britanišką lygą prieš plastinę chirurgiją“. O Tara Reid... Na, kadaise ši mergina pateko tarp 100 seksualiausių pasaulio moterų. Bet nesaikingas noras atrodyti vis geriau pakišo koją.


Heidi Klum ir Tori Spelling
Heidi Klum ir Tori Spelling
COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Heidi Klum ir Tori Spelling (44 metai)

Modelis ir keturių vaikų mama Heidi plastikos ir injekcijų nepripažįsta: „Kam man to reikia? Ką ji gali duoti tokio, ko aš neturiu? Sako, kad tokie kaip aš, jau išnykstanti rūšis. Tad tebūnie aš būsiu tas vienintelis dinozauras, kuris vis dar gali suraukti kaktą“ - juokiasi Heidi. O dabar pažvelk į Tori Spelling - aktorę ir penkių vaikų mamą. Tori pati prisipažino, kad nuo vaikystės turėjo nemažai kompleksų dėl išvaizdos - iš čia ir poreikis dažnai lankytis pas plastikos chirurgus. Rezultatai, deja, ne visai džiuginantys.


Jennifer Aniston ir Renée Zellweger
Jennifer Aniston ir Renée Zellweger
COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Jennifer Aniston ir Renée Zellweger (49 metai)

Jennifer Aniston įsitikinusi, kad jaunystės injekcijos galutiniame rezultate tik sendina, juk kartu su raukšlelėmis dingsta ir visos emocijos. Pati aktorė bandė botoksą tik vieną kartą ir iškart suprato - tai tikrai ne jai. Tuo tarpu Renée Zellweger ilgą laiką neigė savo išvaizdą tobulinusi plastikos chirurgų ir kosmetologų kabinetuose. Tačiau rezultatai akivaizdūs: aktorės veidas pasikeitė neatpažįstamai.


Monica Bellucci ir Sandra Bullock
Monica Bellucci ir Sandra Bullock
COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Monica Bellucci ir Sandra Bullock (53 metai)

Žavingoji Monica Bellucci visuomet garsiai kalbėjo apie moterų pasitikėjimą savimi ir natūralų grožį, kurį turime saugoti ir puoselėti. Mažos raukšlelės? Bet jos juk tokios nuostabios, įsitikinusi aktorė. O jos kolegė Sandra Bullock pastaruoju metu šiek tiek persistengė su injekcijomis - paskutinėse nuotraukose atrodo, kad natūralios veido mimikos tiesiog nebeliko.


Demi Moore ir Ingeborga Dapkūnaitė
Demi Moore ir Ingeborga Dapkūnaitė
COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Demi Moore ir Ingeborga Dapkūnaitė (55 metai)

Sunku būtų suskaičiuoti, kiek įvairiausių operacijų ir procedūrų yra pasidariusi Demi Moore. Neneigsime, atrodo ji tikrai ne pagal savo amžių, tačiau šioje dvikovoje mes savo balsą atiduodame aktorei Ingeborgai Dapkūnaitei!


Susan Sarandon ir Cher
Susan Sarandon ir Cher
COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Susan Sarandon ir Cher (71 metai)

Susan niekuomet nebandė grožio injekcijų ir tikina nesiruošianti to daryti. Aktorė įsitikinusi, kad būtent natūralus grožis padės ir jos karjerai: „Esu viena iš nedaugelio aktorių, kurios atrodo pagal savo amžių, todėl gaunu tuos vaidmenis, kuriuose reikia vaidinti vyresnio amžiaus moterį“. Tuo tarpu dainininkė Cher įsitikinusi, kad kovoje su senėjimu visos priemonės pateisinamos. Na, ir kuri atrodo geriau?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis