Kate Middleton lieknumo paslaptis

Interviu kulinariniam internetiniam žurnalui „Delish.com“ Kensingtono rūmų virėja Carolyn Robb papasakojo, kaip Kembridžo hercogienei pavyksta išsaugoti liekną figūrą, kurios pavydi daugelis moterų. Pasirodo, Kate neatsisako mėgstamų patiekalų, tačiau ji taupo pusryčių sąskaita, o pastebėjusi, kad nors kiek padidėjo svoris, ima laikytis griežtos dietos.

Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press

Carolyn, kuri gamino Kensingtono rūmuose dar tada, kai princai Williamas ir Harry‘is buvo vaikai, pasakojo, kad 35 m. sosto įpėdinio žmona vietoje avižinės košės ar kavos su pyragėliu geria žalią kokteilį. Šio ne itin gardžiai atrodančio, tačiau naudingo kokteilio sudėtyje yra daug komponentų: trintų daržovių ir žalumynų – špinatų, kalendrų, žiedinių kopūstų, salotų, taip pat šilauogių sulčių, kurių ji įpila dėl gardumo. Bet svarbiausias šio kokteilio komponentas – dumblis spirulina, kurį šlovina už tiesiog stebuklingą poveikį.

Na o likusią dienos dalį hercogienė valgo tai, ką nori. Tiesa, Kate nepersivalgo, be to, įprastai palieka vietos desertui. Mėgstamiausias jos saldumynas – „Toffee“ pudingas.

Vis tik išlaikyti tokią figūrą be dietų sunku net ir hercogienei. Jei Kate pastebi, kad nors kiek padidėjo svoris, iš karto pereina prie žaliavalgystės. Salotos iš šviežių daržovių, uogos vietoj saldumynų, arbūzai, migdolų pienas vietoj karvės pieno – štai keli jos dietos punktai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis