Pasirinkusi atvirą suknelę, Rihanna prašovė pro šalį

Atrodyti efektingai ir tuo pačiu jaustis patogiai - užduotis ne iš lengviausių. Dainininkė Rihanna mėgsta eksperimentuoti su įvaizdžiais, tačiau šį kartą, regis, prašovė pro šalį.

Londone vykusioje filmo „Oušeno aštuntukas“ premjeroje pasirodžiusi Rihanna iš tolo kaustė susirinkusiųjų žvilgsnius. Blizgi auksu tviskanti suknelė iš naujausios Poiret kolekcijos atrodė efektingai, tačiau pačiai dainininkei sukėlė nemažai nepatogumų. Žengdama raudonuoju kilimu ir pozuodama fotografams Rihanna savo krūtinę nuolatos dangstė ranka, kadangi viena suknelės rankovė nuolatos smukčiojo ir grasino atidengti kur kas daugiau, nei planuota.

Vida Press

Priminsime, kad vienu laukiamiausių šių metų filmu tituluojamame „Oušeno aštuntuke“ suvaidino ne tik Rihanna, bet ir visas būrys garsiausių pasaulio damų - žavingoji Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway ir kitos ne mažiau ryškios ekrano žvaigždės. Filmas jau rodomas ir Lietuvos kino ekranuose, o kol kas siūlome pasidairyti, kuo kviestinės viešnios puošėsi Londone vykusios premjeros metu.

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis