Tokios Rihannos krūtinės dar niekas nematė! Gražuolė persistengė...

Atlikėja Rihanna garsėja gana ekscentriškais įvaizdžiais, renginiuose, kalbant apie madą, dažniausiai ji groja pirmuoju smuiku. Šį kartą Rihanna dalyvavo kino juostos "Valerian and the City of a Thousand Planets" premjeroje ir nustelbė kitas Londono vykusiame pristatyme susirinkusias žvaigždes.

Rihanna vilkėjo sodriai raudoną mados namų "Giambattista Valli" suknelę iš vienos naujausių 2017 m. rudens aukštosios mados kolekcijų. Įvaizdžio akcentu tapo iškili dainininkės krūtinė, suspausta mažyčiame suknelės biustjė. Tokių iškilumų nė nepalyginsi su manekene, kuri tą pačią suknelę vilkėjo kolekcijos pristatyme.

Reuters/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Pastaruoju metu ne vienas pastebėjo, kad garsenybė kiek suapvalėjo. Nors kitos žvaigždės papilnėjusias figūras maskuoja, Rihanna savo moteriškas linijas tik ryškina. Itin seksualus įvaizdis jai ne naujiena, atlikėja dažnai nustebina gerbėjus. Visgi šį kartą būta nemažai kritikos, kad gražuolė akivaizdžiai persistengė. Pačiai dainininkei premjeroje irgi sunkiai pavyko sulvadyti sukeltą krūtinę - ši sprūdo iš suknelės kone su kiekvienu žingsniu.

Taigi klausiame, šis Rihannos pasirinkimas - gundantis ar vulgarus?

AP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis