Didžiausios krūtinės Europoje savininkė norėjo tiesiog įdegti, o tapo juodaode

Neįtikėtina tačiau didžiausios krūtinės Europoje savininkei Martinai Big yra vos 28 m. Ši vokietė nuo paauglystės žavėjosi gana populiariu grožio idealu - norėjo putlesnių krūtų ir egzotiškai įdegusio kūno. Deja, pokyčiai pasisuko kiek kitaip ir dabar Martinos neatpažintų niekas.

Moteris krūtų didinimo operacijoms išleido per 50 tūkst. svarų, dabar jos krūtinė jau ne putli, o milžiniška. Kardinaliai pasikeitė ne tik Martingos Big apvalumai, bet ir odos spalva. Iš pradžių ji rinkdavosi soliariumo seansus, tačiau po kiek laiko to nebepakako, moteris išbandė melanino injekcijas. Kaskart tamsesnė oda Martinai patiko vis labiau, galiausiai ji nusprendė padidinti injekcijų dozes, kad pasiektų trokštamą egzotiškos barbės įvaizdį.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.


A post shared by TheFreeStyleKing (@jmacglobal) on Jul 25, 2017 at 8:40am PDT

Martina neslepia, kad didelę įtaką jos pokyčiams padarė dievaitė Pamela Anderson. Nuo jaunų dienų moteris norėjo būti panaši į Pamelą, tačiau atrodyti unikaliau. Būtent dėl to ji ir pasiryžo injekcijomis keisti gymį.

Dabar Martina yra ne tik juodaodė, bet ir tamsiaplaukė. Ji persidažė peroksido baltumo plaukus juodai ir pasirinko cheminį garbanojimą, kad būtų panašesnė į afroamerikietę. Martina Big džiaugiasi pagaliau pasiekusi savo išvaizdos idealą: "Esu išskirtinė paplūdimio gražuolė."


A post shared by Monique B (@luvme_moniqueb) on Jun 24, 2017 at 11:50am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis