Jennifer Lopez be jokio gėdos jausmo nustelbė nuotaką

Turėti garsių draugų - ir džiaugsmas, ir ne visai. Tai patyrė atlikėjos Jennifer Lopez ir jos mylimojo Alexo Rodriguezo draugai. Sophie Lasry bei Alexo Swieca vestuvėse dalyvavusi porelė savo įvaizdžiu nustelbė jaunuosius.

Tiksliau - jaunajai skirtą dėmesį susižėrė gražuolė Jennifer Lopez. 48 m. dainininkė draugų vestuvėse pasirodė vilkėdama nuostabią mėlynai žalią suknelę, išryškinusią kiekvieną išpuoselėtos J.Lo figūros linkį. Bene labiausiai žvilgsnius traukė efektinga suknelės iškirptė ir plonytės juostelės, kurios apnuogino atlikėjos nugarą.

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on Aug 6, 2017 at 4:53pm PDT


Vida Press nuotr.

Jennifer pasidabino masyviais žiedo formos auskarais (panašius tik kur kas subtilesnius segėjo ir nuotaka), metalu žaižaruojančiomis apyrankėmis ir iš po suknelės žvilgančiais auksiniais aukštakulniais. Palyginus su J.Lo nuotaka atrodė akivaizdžiai kukliau. S. Larsy vestuvėms išsirinko klasikinę undinėlės silueto suknelę atvirais pečiais. Nors ir daili, nėrinių suknelė neprilygo viliokiškam J. Lopez įvaizdžiui. Bet... kad ir ką vilkėtų ši diva, greičiausiai visi žvilgsniai nori nenori vistiek tektų jai.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis