Buvusi darbuotoja atskleidė nemalonią tiesą apie Victorias Secret modelius

Niekam ne paslaptis, kad prieš patekdamos į žurnalų puslapius ar reklamas, visos nuotraukos būna pakoreguojamos. Ir visos mes puikiai suprantame, kad realybėje nepriekaištingai atrodantys modeliai - anaiptol ne tokie idealūs. Buvusi Victorias Secret kompanijos darbuotoja, retušuodavusi visas reklamines nuotraukas, Cosmopolitan.com puslapiui atskleidė nematomą fotosesijų pusę.

„Ilgą laiką į tai žiūrėjau tiesiog kaip į savo darbą. Ten nuimti, ten pridėti ir t.t. Tačiau laikui bėgant supratau, kad prisidedu prie siaubingo reikalo. Iš dalies dėl manęs daugybė merginų visame pasaulyje auginasi kompleksus dėl savo išvaizdos. Dalis jų taps anoreksikėmis arba susigadins sveikatą nesibaigiančiomis dietomis, nes mano darbo dėka jos galvoja, kad idealus kūnas atrodo būtent taip. Man dėl to labai gėda. Aš palikau šį verslą ir noriu papasakoti visą tiesą“ - sakė buvusi darbuotoja, nenorėjusi paviešinti savo vardo.

Victoria's Secret modeliai
Victoria's Secret modeliai
Vida Press

Maudymosi kostiumėliai nėra tokie, kokie pardavinėjami

Prieš pradedant fotografuoti, į maudymosi kostiumėlius įsiuvami įvairūs pakietinimai ir užpildai. Tokiu būdu modeliui pakoreguojama viskas - krūtinė, sėdmenys... Patikėkite, tai, ką matote reklamoje ir tai, kaip modeliai atrodo realybėje - turi mažai ką bendro. Ir beje, realybėje tai atrodo tikrai ne kaip: visi tie pakietinimai ir pakėlimai ant itin liekno modelio kūno akivaizdžiai matomi, o jūs to nepastebite tik dėka tokių, kaip aš.

Victoria's Secret modeliai
Victoria's Secret modeliai
Vida Press

Po maudymosi kostiumėliu - formas suteikiantys apatiniai

Jeigu maudymosi kostiumėlio modelis toks, kad pakietinimų ir užpildų neįmanoma įsiūti, modeliai turi vilkėti figūrą koreguojančius apatinius, kurie aptemptų klubus ir liemenį, o krūtinę pakeltų. O jau tuomet ant viršaus apsivelkamas maudymosi kostiumėlis. Ne kartą esu prašiusi, kad apatiniai būtų bent jau be petnešėlių, nes natūraliai retušuoti nuotrauką, kuomet petnešėlės įsirėžia į odą, yra labai sudėtinga.

Stella Maxwell realybėje ir reklamoje
Stella Maxwell realybėje ir reklamoje
Vida Press

Nemačiau modelių su didesne nei A dydžio krūtine

Kiekvieną kartą gavusi nuotraukas, girdėdavau tuos pačius pageidavimus: panaikinti spenelius, suapvalinti krūtis, jas pakelti, suformuoti tarpelį, padaryti krūtis simetriškas ir padidinti iki C dydžio.

Victoria's Secret modeliai
Victoria's Secret modeliai
Vida Press

Modeliai tokie tinginiai, kad net nesirūpina depiliacija

Supratusios, kad šiuolaikinės technologijos leidžia odą padaryti tokia lygia, tarsi ten niekada net nėra augę plaukai, modeliai nustojo sukti dėl to galvą įprastais būdais - plaukelių depiliacija. Ne kartą teko virtualiai šalinti plaukelius ne tik nuo pažastų, bet ir žemiau juostos. Jau nekalbant apie tai, kad tekdavo retušuoti nuotraukas milimetrą po milimetro, kuomet fotosesijos metu būdavo šalta ir matydavosi pašiurpusi oda. Nei pašiurpimo, nei menkiausio plaukelio nuotraukose negali matytis.

Victoria's Secret modeliai
Victoria's Secret modeliai
Vida Press

Dažniau modelius reikia pastorinti, o ne paliekninti

Jos ir taip tokios lieknos, kad po oda matosi kaulai ir kraujagyslės. Šiek tiek riebalų būna ant pilvo, bet tai lengva pakoreguoti, kaip ir celiulitą ant šlaunų. Sunkiau suteikti kūnui apimties taip, kad viskas atrodytų natūralu.

Victoria's Secret modeliai
Victoria's Secret modeliai
Vida Press

Kartais tenka visiškai keisti kūno dalis

Jeigu užsakovas nepatenkintas rezultatu, o mes padarėme viską, ką galėjome, tekdavo imtis kraštutinių priemonių. Imi vieno modelio rankas, kito modelio kūną, trečio modelio kojas, o ketvirto modelio veidą. Kiekvienos kolekcijos pristatyme tokių nuotraukų ne mažiau nei 10%. Tokias nuotraukas dažnai galima atskirti pagal labai nerealistišką modelio pozą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis