Paslaptis, jungianti šias 5 gražuoles, glumina

Žvilgtelėk į šias 5 dailias moteris, ar bent įtari, kas galėtų jas sieti? Galbūt kelias iki karjeros aukštumų, tas pats Zodiako ženklas, o gal bendras mylimasis? Ne. Greičiausiai artimiausias tiesai atsakymas būtų plastinės operacijos, tačiau ir tai tik užuomina.

Tiesa, plastinių operacijų penketukas turėjo galybę, kiekviena šių gražuolių po skalpeliu gulėsi ne kartą. Tobulumo joms buvo vis ne gana? Ir taip, ir ne - visoms penkioms teko nueiti ilgą, kelią, kol gimusios vyrais, jos pagaliau atrodė kaip moterys. Gražuolių penketukas - transseksualės.

1. Laverne Cox

Serialo "Oranžinė – tai nauja juoda" žvaigždė Laverne Cox - viena tų, kurie apie lyties keitimo operaciją nebijo kalbėti viešai. Laverne turi brolį dvynį, ji neslepia kadaise irgi buvusi vyru. 33 m. aktorė yra prisipažinusi, jog vaikystėje buvo sunku susitaikyti su tuo, kad ji, visa esybe norinti būti moterimi, turi tupėti vyro kūne. Dėl to, būdama vos 11 metų, Laverne bandė nusižudyti. Vėliau, atsiradus galimybei imtis kardinalių išvaizdos pokyčių, L. Cox nedvejojo - ryžosi operacijoms ir didžiajai gyvenimo transformacijai. Šiandien ji sako pagaliau esanti tuo, kuo jaučiasi viduje.

Vida Press nuotr.

2. Candis Cayne

Nuo 1990 m. metų (iš tiesų būdama Brendanu McDanieliu) aktorė Candis Cayne naktiniuose Niujorko klubuose linksmindavo publiką persirengusi moterimi. Tuomet ji buvo transvestitė. Vėliau, po šešerių metų, vis dar būdama vyru, Candis nusprendė keisti lytį chirurgų kabinetuose. Po chirurginio lyties keitimo C. Cayne ėmė sparčiai kopti karjeros laiptais, serialai ir kino juostos pasipylė tarsi iš gausybės rago. Sėkmės paukšte aktorė vadina pasitikėjimą savimi, kuris atėjo po lyties pakeitimo.

Vida Press nuotr.

3. Jenna Talackova

Kanadietės manekenės Jennos Talackovos vardas per pasaulį nuaidėjo 2012 m., kai ji buvo diskvalifikuota iš "Miss Universe Canada" grožio konkurso dėl to, kad yra transseksualė. Mergina pasiduoti neketino, apskundė organizatorius ir laimėjo kovą - jai buvo leistas varžytis konkurse su kitomis moterimis. Lyties pokyčius Jenna pradėjo paauglystėje, būdama 14 m., galutinai tapo moterimi prieš 20-ąjį gimtadienį. 2014 m. pasirodė TV serialas "Brave New Girls", paremtas Jennos gyvenimo istorija.

Vida Press nuotr.

4. Amiyah Scott

Modelis Amiyah Scott realybės šou "Real Housewives of Atlanta" pažiba, čia ji pirmoji transeksualė namų šeimininkė. Prieš atranką į realybės šou, Amiyah dirbo fotomodeliu, makiažo meistre, rengdavo klientams vakarėlius. Savo gyvenimą modelis pradėjo kaip Arthuras, tačiau metai po metų ir Arthuro nebeliko, šiandien niekas nė neįtartų, kad gražuolė Amiyah kadaise buvo vyras.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

5. Carmen Carrera

Televizijos įžymybė ir burleskos šokėja Carmen Carrera irgi gimė ne mergaite, o berniuku. Ji išgarsėjo realybės šou "RuPaul's Drag Race", kuriame kas sezoną renkama transvestitų karalienė. Filmuodamasi realybės šou tipo seriale Carmen prisitatė kaip homoseksualė, o po filmavimų ėmėsi realių lyties keitimo veiksmų. Ji pripažįsta, kad operacijų ir skausmo buvo daug, bet kiekviena akimirka, kai reikėjo kentėti sukandus dantis atsipirko: "Nėra didesnio skausmo nei būti tuo, kuo realiai nesi."

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis