Ką su savo išvaizda daro Melania Trump ir kiek jai tai kainuoja

Kad ir kaip skeptiškai dauguma anksčiau žiūrėjo į Melanią Trump, regis, viskas kardinaliai keičiasi. Dabar Melania neretai tituluojama pačia stilingiausia ir net gražiausia visų laikų JAV pirmąja ledi. Sveikas gyvenimo būdas ir rūpinimasis savimi - štai kas padeda atrodyti taip puikiai anot pačios Melanios, tačiau mes juk ne naivuolės, puikiai suprantame, kad ne vien genams už lygų ir skaistų veidą reikėtų padėkoti.


Mūsų kolegos iš Cosmopolitan pakalbino grožio specialistus, kurie pateikė savo įžvalgas. Taigi kiek kainuoja Melanios grožis?


Vida Press

„Tiesiog akivaizdu, kad Melania pasididinusi krūtis. Tai puikiai matosi lyginant dabartines ir jos jaunystės nuotraukas. Greičiausiai krūtų operacija buvo atlikta po gimdymo, o ją operavusį chirurgą galima pagirti, krūtys atrodo labai gražiai“.


Melania Trump
Melania Trump
Sipa / Scanpix

„Už gana neįprastą akių formą Melania greičiausiai turėtų padėkoti plastikos chirurgui. Tiesą sakant, manau buvo atliktos dvi procedūros: išorinių akies kampučių korekcija ir apatinių vokų plastika“.


AP / Scanpix

„Drįsčiau tvirtinti, kad Melanios nosis buvo tvarkyta bent du kartus. Jei peržiūrėtume pirmosios damos nuotraukas, kuriose ji užfiksuota skirtingo amžiaus, nesunkiai pastebėtume, kad jos nosies forma vis kinta. Iš pradžių buvo panaikinta kalvelė, tuomet nosies nugarėlė buvo ištiesinta, o dabar ir nosies galiukas sutrumpėjo“.


AFP/Scanpix

„Turint omenyje, kiek Melaniai metų, jos veidas turi labai ryškų kontūrą. Tai leidžia daryti prielaidą, kad pirmajai damai buvo atliktas apatinės veido dalies odos tempimas“.


Melania Trump
Melania Trump
Vida Press

„Manyčiau, kad buvo padirbėta ir su odos patempimu kaktos srityje. Ši procedūra itin populiari žvaigždžių tarpe, juk ją atlikus antakiai visuomet būna šiek tiek pakelti, o akys atrodo plačiau atmerktos. Bendroje visumoje veidas atrodo jaunatviškiau, žvaliau“.


Melania Trump
Melania Trump
AFP / Scanpix

„Skruostikaulių srityje greičiausiai buvo atliktos hialurono injekcijos. Tik mano manymu procedūra buvo atlikta neprofesionaliai, todėl skruostikauliai pernelyg pakilo, o akys susiaurėjo. Gali būti, kad į skruostikaulius buvo įdėti implantai. Hialurono poveikis su laiku išnyks, o implantus jau tektų išiminėti“.


Melania Trump
Melania Trump
Vida Press

„Viename interviu Melania tikino, kad yra prieš injekcijas ir nori senti gražiai, kaip ir jos mama. Tačiau akivaizdu, kad visa tai tėra tuščios kalbos ir botokso injekcijų ponia Trump tikrai nevengia. Kitaip kaip paaiškinti tokį lygų veidą, kai tau 48 metai?“


O dabar paskaičiuokim! Kiek gi visa tai kainuoja pirmajai damai?


Krūtų didinimas implantais - maždaug 4000 eur.

Apatinių vokų plastika - maždaug nuo 1000 iki 14000 eur.

Išorinių akies kampučių korekcija - maždaug 1000 eur.

Nosies operacija - maždaug nuo 2000 iki 5000 eur. O teoriškai buvo atliktos bent dvi operacijos.

Apatinės veido dalies odos patempimas - maždaug 4000 eur.

Odos patempimas kaktos srityje - maždaug 3000 eur.

Skruostikaulių plastika - maždaug nuo 800 eur, jeigu skruostikauliai buvo pakelti hialurono injekcijomis.

Botulino injekcijos - nuo 200 eur. Procedūras reikia kartoti maždaug kas pusmetį

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis