Madonna apsijuokė prieš milijonus: pamiršo savo rašytos dainos žodžius

Žvilgtelėjęs į muzikos dievaitę Madonną, greičiausiai niekas neatspėtų jos amžiaus. Rugpjūčio viduryje atlikėja atšventė jau 59-ąjį gimtadienį. Ir... gerokai apsikvailino.

Madonnos gimtadienio vakarėlis buvo įsimintinas. Dainininkė atrodė tarsi nužengusi iš kino juostos "Laukiniai laukiniai vakarai", jos žali apdarai būtų idealiai tikę kaubojiškoms linksmybėms. Šventę ji surengė Italijoje, Apulijos regione. Čia netrūko šokių, dainų, kokteilių, žirgų, žavingų senjoritų bei tikrų mačo. Savo gimtadienio akimirkomis Madonna pasidalijo soc. tinkle "Instagram", komentarų netrūko nei po nuotraukomis, nei po vaizdo įrašais.

A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 16, 2017 at 1:36pm PDT


A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 16, 2017 at 3:06pm PDT


A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 16, 2017 at 7:12pm PDT


A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 15, 2017 at 1:13pm PDT


A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 15, 2017 at 7:49pm PDT

Tiesa, vienas filmukas sulaukė itin didelio gerbėjų dėmesio. Žvaigždė įkėlė vaizdo įrašą, kuriame dainuoja savo kurtą dainą "B-Day". Atrodo, ideali daina gimtadienio šventei! Tik greičiausiai tada, jei sugebi ją sudainuoti. O štai Madonna nesugebėjo, nes tiesiog pamiršo savo pačios parašytus žodžius. Na, kam nebūna, juk ir daina ne pati naujausia - sukurta prieš 5 metus. Kad ir kokių nesklandumų būta, akivaizdu, jog šventėje linksmybių tikrai netrūko.

A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 16, 2017 at 6:28pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis