Kiek kainuoja šios rusų „Kim Kardashian“ grožis

Rusijos žvaigždžių padangėje mirguliuoja daugybė „natūralumu spinduliuojančių“ gražuolių. Vienos žinomos tik vietinei auditorijai, kitos savo įspūdingos išvaizdos dėka skinasi kelią į pasaulinę šlovę. Štai Anastasia Kvitko vis dažniau sušmėžuoja užsienio žiniasklaidos puslapiuose, o patraukia skaitytojų dėmesį ši mergina ne tik savo kūno linijomis, bet ir gana drąsiais pareiškimais.

Vida Press

Pavyzdžiui, portalui daylymail.co.uk 22 metų Anastasia rėžė: „Man patinka Kim Kardashian, bet nemėgstu būti lyginama su ja - jai iki manęs dar toli. Mano gerbėjų skaičius auga taip sparčiai, kad visai netrukus būsiu atpažįstama labiau, nei Kim“. Beje, Anastasia tikina, kad priešingai nei Kim, nėra dariusi jokių plastinių operacijų veido srityje! Greičiausiai tą patį pasakytų ir apie savo kūną, bet tiesa pernelyg akivaizdi... Ką gi, mūsų kolegos iš Cosmo.ru nepatingėjo ir paskaičiavo, kokios operacijos Anastasiai yra atliktos ir kiek visa tai kainavo.

Vida Press

Vida Press

Jaunystėje Anastasia neturėjo nei tokių apvalių krūtų, nei tokių įspūdingo dydžio sėdmenų. Sportu įmanoma šiek tiek suapvalinti savo kūno linijas, tačiau tikrai ne iki tokio lygio. Be to, toks užpakaliuko linkis labiau būdingas brazilėms, todėl praktiškai akivaizdu, kad čia padirbėjo plastikos chirurgai. Toks išlinkimas tarp sėdmenų ir liemens atsiranda įdėjus gana didelius sėdmenų implantus arba naudojant lipofilingą - didinant apimtis riebalais. Viena tokia operacija kainuoja apie 3000 eurų.

Vida Press

Tam, kad būtų suformuota ideali linija apatinėje nugaros dalyje ir ties šonais, reikia nusiurbti riebalus. Labai tikėtina, kad Anastasia nušovė du zuikius vienu šūviu ir nusiurbti riebalai buvo „prasmingai“ panaudoti kitoms kūno dalims padidinti. Riebalų nusiurbimas vienoje zonone kainuoja apie 1000 - 1500 eur.

Vida Press

Vida Press

Anastasia ne kartą tikino, kad jos krūtys iš prigimties nėra mažos, bet žiūrint į senas jos nuotraukas tiesiog akivaizdu, kad plastikos chirurgai šiuo klausimu padirbėjo ir ne kartą. Natūrali krūtinė nebūna tokia tobulai apvali ir išlaikanti savo formą net ir gulimoj padėty. Sprendžiant iš Anatasios krūtų dydžio, jai buvo atliktos 2-3 krūtų didinimo operacijos. Krūtų didinimo kaina - apie 3000 eur. Paskaičiuoti, kiek kainavo 2-3 operacijos visai nesudėtinga.

Prie Anastasios veido plastikos chirurgai gal ir nesilietė, bet grožio procedūrų tikrai būta: lūpos akivaizdžiai padidintos, nors ir natūralios jos buvo gana putlios. Nors kalbama, kad buvo patobulinta ir merginos nosytė, lyginant dabartines ir ankstesnes jos nuotraukas didelių pokyčių nematyti. Taigi jei ir buvo, darbas atliktas nepriekaištingai. Lūpų putlinimas kainuoja maždaug 200-300 eur. už procedūrą. Procedūrą reikia kartoti kelis kartus per metus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis