Pamatyk, kaip po 30 metų atrodo pagrindinė „Purvini šokiai“ aktorė

Jei gimei maždaug 80-aisias ar anksčiau, greičiausiai tikrai ne kartą matei garsųjį filmą „Purvini šokiai“. Praėjo lygiai 30 metų nuo tos dienos, kai filmas pasirodė viešumoje. Filmas dienos šviesą išvydo ne taip lengvai, kaip buvo galima tikėtis: pagrindiniai aktoriais nesutarė tarpusavyje, todėl Jennifer Grey netgi atsisakė vaidinti, o po bandomųjų peržiūrų filmas žiūrovams visiškai nepatiko, tad prodiuseriai norėjo padaryti jį vaizdajuosčių produkcija. Kaip būtų gaila, jei filmo nebūtų rodę kine.

2009 metais, neįveikęs sunkios formos kasos vėžio, pagrindinis filmo aktorius Patrickas Swayze`as mirė. O kur dingo Jennifer Grey? Nepaisant beprotiško populiarumo, iš didžiųjų ekranų aktorė pasitraukė dar 90-ųjų pradžioje. Skamba keistai, tačiau dėl karjeros baigties kalta plastinė nosies operacija. Operacija pavyko puikiai ir Jennifer nosis po jos atrodė kone tobulai, tačiau tai taip pakeitė Jennifer išvaizdą, kad jos nebeatpažindavo ne tik gerbėjai, bet ir artimiausi draugai. Niekam nebuvo įdomu, kad tai ta pati mergina iš „Purvinų šokių“ - atrodė ji visai kitaip ir režisieriai nenorėjo samdyti aktorės, kurios vizualiai niekas nepažins.

2012 metais viename interviu aktorė prisipažino, kad savo gyvenimo be aktorystės įsivaizduoti negalėjo, o pagrindinių vaidmenų nebegaudavo, todėl pradėjo filmuotis antraplaniuose vaidmenyse. Beje, 2010 metais Jennifer sudalyvavo projekte „Šokiai su žvaigždėmis“ ir laimėjo!

Taigi jei planų vakarui neturi, galbūt verta prisiminti šį legendinį filmą ir pasinerti į šokių sūkurį kartu su Jennifer Grey ir Patricku Swayze`u.

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis