Ar pastebi, kas šiose garsenybių nuotraukose ne taip?

Atrodo tai paprasčiausios atlikėjų Selenos Gomez ir Katy Perry asmenukės. Bet žvilgtelk dar kartelį - ar tikrai čia matai būtent šias garsenybes?

Atsakymas paprastas - šiose nuotraukose ne tikrosios Selena Gomez ir Katy Perry, o jų antrininkės.

23-jų metų meksikietė Sofia Solares yra neįtikėtinai panaši į Seleną, sakytum, identiška dvynė. Garsioji dainininkė yra Sofios dievaitė: "Susipažinti su ja būtų nerealu, be galo norėčiau susitikti. Norėčiau, kad ji žinotų, jog egzistuoju, kad brūkštelėtų Instagrame po nuotrauka bent komentarą." Sofia pripažįsta, kad kartais specialiai pasidažo kaip Selena, fotografuojasi atlikėjai būdingomis pozomis, tačiau savo asmenybės prarasti nenori ir tos itin panašios nuotraukos tėra žaidimas socialiniuose tinkluose.

Selena Gomez, Vida Press nuotr.

A post shared by Sofia Solares (@sofisolars) on Jun 24, 2017 at 4:54pm PDT


A post shared by Sofia Solares (@sofisolars) on May 18, 2017 at 10:36am PDT


A post shared by Sofia Solares (@sofisolars) on Mar 27, 2016 at 9:15pm PDT

O štai Katy Perry antrininkė Francesca Brown (31 m.) iš antrininkystės užsidirba. Pirmą kartą panašumą į Katy ji suprato prieš dešimtmetį besisvečiuodama Niujorke. Vieną naktį, kai laukė eilėje prie įėjimo į klubą, ją pamatęs apsauginis iškart priėjo ir pasakė, kad tokioms garsenybėms eilėse stovėti nereikėtų, palydėjo Francescą vidun.

Nuo to laiko Katy Perry vardas buvo tariamas vis garsiau, jos karjera augo it ant mielių. Kartu su Katy populiarumu daugėjo aplinkinių dėmesio ir Francescai. Ji ne kartą buvo sustabdyta gatvėje K. Perry gerbėjų, ypač dažnai prie jos pribėgdavo paauglės ir vaikai. Dabar F. Brown kartais tampa pop princesės antrininke, taip pat vadina visai kitokius vaidmenis, dirba ir sporto žurnaliste. Francesca pripažįsta, kad netikėtai užgriuvęs dėmesys vargina, tačiau net ir bandžiusi pakeisti įvaizdį ji vistiek sulaukdavo lyginimų su Katy. Ką gi, gražuolė panašumą išnaudojo taikliai.

Katy Perry, AFP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis