Kodėl beveik niekada nepamatysi Bellos Hadid šypsenos

Nuotraukas, kuriose Bella Hadid šypsosi, galima kolekcionuoti! Pozuodama ši mergina visuomet nustato „geležinės moters“ veido išraišką ir kaip pati sako, tam yra pateisinama priežastis - Bella tiesiog nenori, kad visi pamatytų tikrąsias jos emocijas.

Bella Hadid
Bella Hadid
Vida Press

Vida Press

Šypsena - tai atvirumo ženklas, o aš nenoriu, kad žmonės manytų, esą jiems aiškios mano emocijos, mano charakteris ir mano mintys. Ilgai treniravau šią bejausmę veido išraišką, nes ji - tai ne aš, o mano kaukė.

Tegul nuotraukose žmonės mato šaltą modelį, mane toks įvaizdis visai tenkina. Kokia aš gyvenime? Kitokia, žinoma. Dauguma žmonių, su kuriais užmezgu draugiškus santykius, pastebi, kad esu visai kitokia nei įprastai sudarau pirmąjį įspūdį. Ir puiku. Nenoriu atsiverti paparaciams ir rodyti savo jausmų viešai. Saugau savo jausmus mano širdžiai artimiems žmonėms.

Taip įpratau prie šio triuko, kad savaime „nuraminu“ veido mimiką matydama, kad mane fotografuoja ar netgi nujausdama, kad galiu būti fotografuojama. O kadangi mane fotografuoja dažnai, ši veido išraiška prie manęs tiesiog prilipo. Man sakė, kad esu tiesiog nepasitikinti savimi. Gali būti ir taip. Viskas, ką aš žinau: žinomumas sugriovė milijonus gyvenimų ir aš nenoriu, kad tai sugriautų manąjį. Jei mane stipriai spaudžia nusišypsoti prieš kamerą, tiesiog pasakau, kad nuo aktyvios mimikos man atsiras raukšlių. Įprastai to pakanka.

Nelabai suprantu, kam žmonėms reikalinga mano netikra šypsena. Kad galėtų įvertinti sąkandį? Su juo viskas gerai. Emalio spalvą? Balta. Lūpas jūs matote ir taip. Aš tiesiog noriu, kad visi nustotų apie tai kalbėję. Nesišypsau prieš kamerą. Taškas.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis