Garsiausios pasaulio barbės: ir stebina, ir gąsdina savo išvaizda

Bene garsiausia pasaulio barbė, ukrainietė Valeria Lukyanova ilgą laiką neigė, kad darėsi plastines operacijas. Viskas iš gamtos - tvirtino mergina, save pristatanti mediumu, paslaptingų galių turinčia ragana ir t.t. Bent internetas tuo ir žavus, kad jame tiesą vargiai ar paslėpsi: neilgai trukus viešumoje pasirodė Valerios paauglystės nuotraukos, kurios akivaizdžiai įrodė, kad tikrai ne gamtai ir genetikai už tokią išvaizdą reikėtų padėkoti.

A post shared by Valeria Lukyanova Amatue21 (@lukyanova.me) on Jun 9, 2017 at 7:09pm PDT

Angelica Kenova iš Rusijos taip pat tikina esanti natūralaus grožio, bet... labai jau abejotinas tas natūralumas ir itin išraiškingi apvalumai. Jaunoji barbė pasakoja, kad dietų nesilaiko, yra liekna iš prigimties, tačiau sportuoja su asmeniniu treneriu 5 kartus per savaitę. O dabartinis jos tikslas - nusifotografuoti Playboy žurnalui.

Alina Kovalevskaya labai panaši į prieš tai jau matytą Valerią. Abi merginos kilusios iš Ukrainos, negana to - buvusios geriausios draugės. Tik draugystei koją pakišo konkurencija... Abi nori būti barbėmis, bet kažkurios žvaigždė juk vis tiek ryškiau švies.

24 metų brazilė Andressa Damiani savo Youtube kanale turi daugiau nei 700 000 gerbėjų. Čia mergina dalinasi makiažo, šukuosenų bei grožio patarimais, o mėgstamiausias jos įvaizdis - garsioji Elsa iš „Ledo šalies“. Mergina ne itin mėgsta pasakoti apie asmeninį savo gyvenimą, tačiau neslepia, kad jos įvaizdis gatvėje šokiruoja daugumą.

Na ir saldainis ant torto - latvė Victoria Wild, savo išvaizda „šiek tiek“ iškrentanti iš bendro konteksto, bet juk vis tiek barbė! Victoria pasakoja visuomet norėjusi atrodyti kaip lėlė, tačiau lėlytė gavosi tikrai ne vaikiška. Plastikos chirurgų paslaugoms 32 metų moteris išleido maždaug 40 000 eurų ir sustoti neketina, nes tobulumui ribų nėra!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis