Po išvaizdos pokyčių figūringąją Amber Rose sunku pažinti

Aktorė ir modelis Amber Rose garsėja drąsiais pasisakymais už moterų teises ir neeiliniais apvalumais. Taip pat Amber žinoma ir tuo, kad kadaise, kai Kim Kardashian šmėžavo spaudoje tik retkarčiais, A. Rose buvo užvaldžiusi dabartinio Kim vyro - reperio Kanye Westo širdį.

Kim Kardashian ir Amber Rose dar ir šiandien lyginamos viena su kita. Jų išvaizdos panašumų ne vienas. Pirmas - figūros, ir viena, ir kita yra itin moteriškų apvalumų. Žinoma, abiejų kūno linkiai ne kartą tobulinti chirurgų kabinetuose. Antras - kiek tamsesnis gymis, rudos akys, panašiai putlintos lūpos ir dažnai kone identiškas makiažas.

Didžiausiu gražuolių skirtumu galima vadinti kardinaliai skirtingas šukuosenas. Kim plaukai tamsūs, ilgi, dažnai juos pailgina prisisegdama papildomų sruogų. O Amber šukuosena priešinga - blondiniškas ežiukas. Bent jau taip buvo iki šiol.

Kim Kardashian, Vida Press nuotr.

Amber Rose, Vida Press nuotr.

Neseniai Amber pasirinko naują įvaizdį, dabar ji dar panašesnė į Kim. Moteris pasipuošė ilgų tamsių plaukų peruku. Su nauja šukuosena ją sunku atpažinti! Beje, įvairius perukus Amber bandė jau ne kartą. Anksčiau yra pasirodžiusi ir šviesiais, ir tamsiais.

Amber Rose dabar, Vida Press nuotr.

Amber Rose dabar, Vida Press nuotr.

Amber Rose anksčiau, Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis