Mariah... ar ne gėda taip meluoti?

47 metų Mariah Carey sutiko dalyvauti specialiame Paper žurnalo projekte, skirtame Las Vegaso garbei. Atlikėja fotosesijai buvo pasirinkta ne atsitiktinai - būtent Las Vegase šiais metais Mariah surengė kelis savo koncertus ir populiarumu pranoko net tokias žvaigždes, kaip Jennifer Lopez ar Ricky Martin. Kalbama, kad metų pabaigoje Mariah sugrįš į garsųjį pramogų miestą ir gerbėjus nudžiugins dar keliais pasirodymais.

Tačiau dabar ne apie tai. Dabar apie įspūdingą, bet... labai jau melagingą Paper žurnale pasirodžiusią Mariah Carey fotosesiją. Nuotraukos gražios, pati Mariah kaip visuomet stulbinanti, bet fotošopo tiek, kad net nejauku darosi. Niekam ne paslaptis, kad atlikėja nuolatos kovoja su savo svoriu ir itin dažnai laikosi griežtų dietų. Tačiau pastaruoju metu Mariah šiek tiek atsipalaidavo, o visi prarasti kilogramai sugrįžo su kaupu. Taigi realybėje tas vaizdas, kurį matome šioje fotosesijoje - tikrai ne toks pats.

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on Aug 21, 2017 at 9:10am PDT

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on Aug 21, 2017 at 9:11am PDT

Štai nuotraukos iš garsiojo Las Vegaso pasirodymo, vykusio vos prieš mėnesį. Akivaizdu, kad žurnalo maketuotojai ir fotošopo meistrai kaip reikiant padirbėjo, dailindami Mariah kūno linijas. Savaime suprantama, kad visos fotosesijos šiek tiek pagražinamos dėl bendro estetinio vaizdo, bet nurėžti kone pusę svorio - mūsų manymu jau šiek tiek per daug.

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis