Šis Britney Spears video plinta žaibiškai, jau peržiūrėjo beveik 2 milijonai

Pop princesė Britney Spears jau įrodė, kad suklupus atsitiesti įmanoma. Prieš keletą metų į muzikos pasaulį ji grįžo su trenksmu, netruko, kol atgavo buvusias kūno linijas. Gražuolė neketina sustoti tobulindama savo įvaizdį.

Vos prieš dieną dainininkė Britney Spears savo "Instagram" paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame mankštinasi namų kieme. Atlikėjos lankstumas ir kūno linijos gniaužia kvapą, tokios Britney jau seniai nematėme. Šis vaizdo įrašas soc. tinkle peržiūrėtas jau daugiau nei 1,8 mln. kartų.

Praėjusių metų pavasarį Britney buvo apkaltinta fotošopu koreguojanti nuotraukas, kuriomis dalijasi "Instagram". Tą kartą akylųjų komentatorių taikiniu tapo greta baseino besideginanti B. Spears. Komentatoriai pastebėjo, kad atlikėjos talija suploninta. Šią korekciją išdavė nuotrauką tvarkiusių asų pro akis praleista detalė - vieta, kur turėjo būti plytelės, uždažyta baseino vandeniu.

Po šio kaltinimo dainininkė kaip reikiant susiėmė, akivaizdžiai padailino figūrą. Ji kasdien treniruojasi su asmeniniu treneriu, o savaitę prieš koncertus net po porą kartų per dieną. Ką jau kalbėti apie kalorijas deginamas ant parketo. Tobulindama pasirodymų choreografiją ir mokydamasi naujų judesių Britney per valandą greičiausiai išdegina daugiau kalorijų nei mes per dieną.

Dabar B. Spears atrodo taip, kad niekam nė nekiltų noras jos figūrą koreguoti fotošopu papildomai. "Instagram" paviešintame vaizdo įraše Britney stebina nuostabiu pilvuku, dailiomis kojomis ir, žinoma, nevengia pademonstruoti putlios krūtinės. Tiesa, viena detalė atrodo gana keistai - garsenybė sportuoja akis paryškinusi vakariniu makiažu...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis