Kaip susiklostė garsiosios „Vergės Izauros“ likimas

Nuo tos dienos, kai pasirodė pirmoji serialo „Vergė Izaura“ serija, praėjo 40 metų. Istoriją apie nelengvą tarnaitės gyvenimą pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje - serialas buvo rodomas 80 šalių!

Metų praėjo daug, tačiau pagrindinį vaidmenį atlikusią aktorę Lucélią Santos žmonės atpažįsta iki šiol. Automobilio ji nevairuoja, todėl kiekvieną dieną važinėja viešuoju transportu ir nevengia bendrauti su jai nepažįstamai, tačiau ją puikiai žinančiais pakeleiviais. „Važiuodama beveik visuomet su kuo nors kalbuosi. Kartą mane atpažinęs vairuotojas taip susijaudino, kad ir pati susigraudinau. Tai taip puiku!“ - viename interviu pasakojo Lucélia.

Vida Pres

Santos gimė Brazilijoje, 1957 metų liepos 20 dieną. Jos tėvai neturėjo nieko bendro su aktoryste ir apskritai meno pasauliu, tačiau mergaitė nuo pat mažens svajojo apie sceną. Būdama 9 metų ji maldavo mamos leisti pabandyti savo jėgas atrankoje, kurios metu buvo ieškomi talentingi vaikai vaikų pjesei, tačiau mama prieštaravo. Lucélia pasiduoti neketino ir po kelerių metų pasirodė ant scenos, kur ją pastebėjo teatro mokyklos atstovai.

Sulaukusi 18 metų Lucélia gavo pasiūlymą atlikti vergės Izauros vaidmenį. „Kai peržengiau studijos slenkstį, - prisimena Santos - režisierius pasakė, kad aš visai mažutė. Atšoviau jam, kad galiu tuojau pat išeiti. Tačiau jis leido man pabandyti“. Ir visos viltys pasiteisino - serialas buvo tiesiog neįtikėtinai populiarus.

Gerbėjų dėmesio Lucéliai netrūko, tačiau mergina mylėjo vienintelį vyrą - dirigentą Johną Neschlingą, su kuriuo susilaukė sūnaus Pedro. Tačiau šeimyninė laimė ilgai netruko - po keturių kartu praleistų metų sutuoktiniai pasuko skirtingais keliais. „Žinoma, turėjau ir kitų santykių, tačiau jie visi buvo nerimti. Bendras gyvenimas reikalauja kantrybės, kurios aš neturiu, ir savo laisvės paaukojimo, ko aš niekada nepadaryčiau,- atvirai pasakoja aktorė ir prisipažįsta, kad jos supratimu sėkmingi santykiai gali būti tik tuomet, jei neturi išankstinių lūkesčių. - Tačiau visi kuria planus, fantazuoja. Kiekvienas planuoja už du. Kai tik aistra atsitraukia į antrą planą, prasideda lūkesčių dvikova“.

Dabar Lucéliai - 60 metų, tačiau ji kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo oro sąlygų, nubėga 10 kilometrų ir jau 20 metų valgo tik vegetarišką maistą. „Mano virėjas - tiesiog dievas. Jis su manimi nuo 1986 metų. Puikiai žino mano skonį ir pomėgius. Kuomet esu išvykusi iš Rio, teisingai maitintis sunkoka. Tačiau stengiuosi laikytis savo principų ir nepasiduoti pagundoms“ - dailios figūros ir puikios savijautos paslaptį išduoda aktorė.

Pagrindiniu savo gyvenimo vyru Lucélia vadina sūnų Pedro. Jis, beje, taip pat pasirinko aktorystės kelią. O kitiems vyrams žavingos aktorės gyvenime vietos nelieka daug: „Kuo vyresnė esu, tuo sunkiau ką nors įsileisti į savo gyvenimą. Į nieką nekeisčiau savo laivės! Nebent prieš mano akis išdygtų budizmą išpažįstantis Ričardas Giras. Sutikčiau su juo gyventi ir netgi skalbčiau jo drabužius“ - juokiasi aktorė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis