Štai taip atrodo bene gražiausia pasaulio mergina

Grožio ir madų pasaulis užburia savo spindesiu, tačiau būti jo epicentre - nelengva užduotis. Tą puikiai žino šešiolikmetė Thylane Blondeau, tituluojama gražiausia pasaulio mergina.

Thylane gimė prancūzų šeimoje, tėtis - profesionalus futbolininkas, mama - buvusi laidų vedėja ir vaikams skirtų rūbų dizainerė. Merginos tėvai savo kailiu patyrė, kas yra populiarumas ir kiek tai gali kainuoti, todėl nuo mažens ruošė tam ir savo dukrą. Vis tik kelias į modelių pasaulį buvo ne toks sklandus, kokio norėjosi: įspūdingo grožio mergaitė buvo pakviesta pozuoti VOGUE žurnalo fotosesijoje, kuri sukėlė nemenką sąmyšį - jaunutė mergaitė su ryškiu makiažu, pozuojanti kaip suaugusi moteris.

A post shared by The Modelhouse TV (@themodelhousetv) on Jul 28, 2016 at 11:08am PDT

Kaip ten bebūtų, Thylane karjerai šis skandalas nepakenkė, o tik padėjo: garsiąsias VOGUE nuotraukas prisimena net tie, kurie visai nesidomi mados industrija. Paklausta, ką pati mano apie savo karjerą tokiame amžiuje, žurnalui Teen Vogue Thylane tikino nesijaučianti pernelyg jauna: „Na, Kate Moss modeliu dirbti pradėjo 15 metų ir tai buvo jau senokai. Taigi ne. Aš nesu per jauna. Jei priklausai gerai agentūrai ir turi žmonių, kurie tavimi pasirūpina... Tai tobula“.

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on Aug 15, 2017 at 2:02pm PDT

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on Jun 10, 2017 at 11:47am PDT

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on May 25, 2017 at 10:12am PDT

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on Apr 17, 2017 at 7:23am PDT

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on Mar 5, 2017 at 2:33am PST

Vida Press

Vida Press

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis