Auč! Tokio seksualumo dinamito Kim Kardashian nesprogdino jau seniai

Socialinių tinklų karalienė Kim Kardashian seniai garsėja pomėgiu rengtis provokuojančiai. Pasirodžiusi dizainerio Tomo Fordo kolekcijos pristatyme ji dar kartą įrodė, kad seksualumo būti per daug negali.

Nors T. Fordo kolekcijos pristatymo vakarą Kim debiutavo nauja šukuosena - tapo ilgaplauke blondine, aplinkinių žvilgsnius labiau traukė ne naujas įvaizdis, o žvaigždės apdaras.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Į mados šou Garsioji Kim atėjo vilkėdama juodą žvilgaus latekso suknelę. Kone žemę siekiantis apdaras tarsi plonytės odos pirštinė apgaubė išraiškingus K. Kardashian linkius. Be abejo, Kim užpakaliukas atsidūrė dėmesio centre.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Tokiu gundančiu įvaizdžiu Kim nustelbė ne tik vakaro viešnias, bet ir pačią kolekciją. Jos vilkėta suknelė - irgi mados namų "Tom Ford" kūrinys. Kur kas mažiau žiniasklaidos dėmesio sulaukė ir jaunėlė Kim sesutė Kendall Jenner, žingsniavusi podiumu. Atrodo, prasidėjus madų sezonui (rudens pradžioje pasipila 2018 m. pavasario ir vasaros kolekcijos), iš K. Kardashian sulauksime dar ne vieno aprangos siurprizo.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis