Internautai užsipuolė aktorę Ariel Winter: gana rengtis kaip paleistuvei

Jau ne kartą gerbėjai piktinosi aktorės Ariel Winter įvaizdžiu. Kadaise demonstravusi subtilų stilių, šiandien mergina dažnai atrodo vulgariai.

Stiliaus pokyčių Ariel griebėsi po to, kai plastikos chirurgai jai sumažino krūtis, mat jauna panelė buvo itin apdovanota gamtos. 19-metė gražuolė, išvarginta didelės krūtinės keliamų nepatogumų, pasiryžo redukcinei mamoplastikos operacijai. Galima tik įsivaizduoti, ką teko kęsti A. Winter, jei net ir po operacijos aktorė yra gali pasigirti D dydžio krūtine.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vos sugijus randams, prasidėjo įvaizdžio metamorfozės. Iš spintos dingo liemenėlės, šortai nutrumpėjo taip, kad ėmė švysčioti užpakaliuko žandukai, o krūtinę Ariel stengėsi demonstruoti kaip įmanydama.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Naujausias jos pasirodymas viešumoje - trumpute pudros atspalvio lateksine suknele. Net ir uždari latekso drabužėliai atrodo itin seksualiai, juk asocijuojasi su fetišo stiliumi ir nepadoriais žaidimėliais. O ką jau kalbėti apie mini suknutę, kurioje vos beišsilaiko putli aktorės krūtinė?

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Pamatę tokį reginį internautai ne juokais suirzo: ką ji sau galvoja, kokį pavyzdį rodo ją dievinančioms paauglėms? Išsipuošusią Ariel ne vienas ragino grįžti atgal į striptizo klubą, neva jos suknelė ten idealiai prigytų.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis