KAULŲ MAIŠAI: 5 garsenybės, kritikuojamos dėl per liekno kūno

Dažnai pikti liežuviai plaka suapvalėjusias garsenybes, pavyzdžiui, pastaruoju metu, sakoma, 10 kg priaugusią Rihanną. Tačiau kritikos sulaukia ir žvaigždės, kurios primena skeletus. Štai 5, kurios atrodo gerokai per liesos.

1. RACHEL ZOE

Viena žinomiausių Los Andželo stilisčių Rachel Zoe garsėja griežtomis dietomis ne tik sau, bet ir klientėms. Atrodo, kad pasisukusi šonu Rachel išnyksta: pečiai kaulėti, rankos tarsi šakaliukai, o priekyje šviečia krūtinkaulis, galima suskaičiuoti ir šonkaulius. Apie savo baimę priaugti svorio R. Zoe yra atviravusi prieš pirmąjį nėštumą, dėl to ji ne vienerius metus atidėliojo šeimos pagausėjimą. Akivaizdu, moteris papildomų kilogramų nepriaugo, nes dabar, augindama du mažylius, atrodo kone lieknesnė nei anksčiau.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

2. NICOLE RICHIE

Kadaise aktorė Nicole Richie buvo viena apvalesnių gražuolių: šypseną gaubė putlūs žandukai, pūpsojo mielas pilvukas, apskritas užpakaliukas nė kiek nepriminė dabartinio. Tačiau tapus jau minėtos stilistės Rachel Zoe kliente, kilogramai ėmė tirpti akimirksniu. Kalbėta, kad Zoe privertė Nicole sulieknėti, nes kitaip su ja nedirbsianti. 2014 m. aktorė buvo taip išsekinusi savo organizmą, kad svėrė vos 40 kg. Vėliau jos svoris kiek svyravo, tačiau Nicole niekada taip ir negrįžo prie buvusio apvalainumo.

Vida Press nuotr.

3. ANGELINA JOLIE

Pasak aktorės, jos spartus svorio mažėjimas prasidėjo dėl sunkaus ir išgyvenimų kupino laikotarpio. Po skyrybų su aktoriumi Bradu Pittu jau praėjo beveik metai, o po abiejų krūtų mastektomijos bemaž ketveri. Tačiau aktorės sielos žaizdos dar neužgijo, jau keletą pastarųjų metų dėl nuolat patiriamo streso Angelinos kilogramai tirpsta dienomis.

Bet yra ir kita versija. Aukle A. Jolie šeimoje dirbusi moteris atskleidė, kad paauglystėje Angelina sirgo anoreksija, tuomet ją pavyko išgydyti. Kaip žinia, ši liga yra emocinė, todėl gali bet kada atsinaujinti. Taigi, didelė tikimybė, kad garsioji aktorė vėl pakliuvo į anoreksijos žabangas.

Vida Press nuotr.

4. TARA REID

2004 m. aktorės Taros Reid greičiausiai niekas nebūtų pažinęs, ji buvo normali sveika moteris. O šiandien Tara panaši į vos prieš vėją atsilaikančią smilgelę. Pasklidus kalboms apie galimą anoreksiją, Tara jas neigė atsikirsdama, kad tiesiog yra smulkių kaulų. Vis dėlto žmonės iš aktorės aplinkos teigia, kad T. Reid yra pasiryžusi bet kokia kaina išlikti liekna. Per dieną ji suvalgo tik vieną nekaloringą patiekalą, o alkį malšina maukdama litrus dietinės kolos. Be to, aktorė garsėja pomėgiu šėlti vakarėliuose, jai puikiai pažįstamas ne tik alkoholio liūnas, bet ir kiti svaigalai.

Vida Press nuotr.

5. VICTORIA BECKHAM

Dizainerė Victoria Beckham dar dainuodama grupėje "Spice Girls" akivaizdžiai sulieknėjo. Vėliau, jau tapusi pripažinta mados kūrėja, ji ir toliau nyko akyse. Kilogramų tirpimo priežastimi Victoria įvardijo mados pasaulio keliamą stresą, mat kolekcijas reikia kepti vieną po kitos. Visgi gerbėjų toks pasiaiškinimas neįtikino, akivaizdu, V. Beckham yra pavergta superliekno kūno kulto.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis