Manai, kad keisčiausia šios merginos kūne - lūpos? Tu labai klysti...

Susipažink su Natasha Crown - erotinių (taip!) fotosesijų modeliu ir tiesiog labai savimi pasitikinčia mergina. Natasha įsitikinusi, kad jos kūno linijos - moteriškumo etalonas, tačiau pripažįsta, kad tobulėti dar tikrai yra kur, todėl reguliariai lankosi pas grožio specialistus ir didinasi viską, ką tik įmanoma.

„Pirmąją užpakaliuko didinimo operaciją pasidariau sulaukusi 20 metų. Ir tada supratau, kad esu apsėsta šios savo kūno dalies, todėl sustoti neketinu“ - pasakojo mergina. Natasha įsitikinusi, kad grožis slypi apvalumuose, tad stengiasi valgyti kuo kaloringesnį maistą. Vis tik vien to nepakanka.

„Kiekvieną rytą pradedu nuo savo nuostabaus užpakaliuko apžiūrinėjimo prieš veidrodį. Ir žinote ką? Man jis atrodo mažokas, todėl noriu jį dar pasididinti. Gali būti, kad esu priklausoma nuo plastinių operacijų, bet man tai nė motais“ - sakė Natasha ir patikino, kad niekas net neįsivaizduoja, kiek jos išvaizda sužavėtų vyrų kiekvieną dieną rašo, norėdami susipažinti. O mes tuo nė kiek neabejojame, juk vien Instagrame ją seka daugiau nei 200 000 gerbėjų! Taip pat Natasha turi asmeninę internetinę svetainę, kurioje dalinasi savo mintimis ir pikantiškais kadrais iš naujausių fotosesijų.

A post shared by Natasha Crown Official (@natasha_crown_official) on Jun 11, 2017 at 7:39am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis