Štai kokia gražuole užaugo aktorės Catherine Zetos-Jones mažylė

Rodos, dar ne taip ir seniai aktorės Catherine Zetos-Jones dukra tebuvo maža mergaitė, baikščiai besiglaudžianti šalia mamos, kai paparacai iššokdavo vidury gatvės. Tačiau šiandien mažoji Carys tikrai nebeprimena kukliosios mergaičiukės.

Šį pavasarį Carys atšventė 14-ąjį gimtadienį, tad mažyle jos nebepavadinsi. Mergina - tikrų tikriausia gražuolė, iš mamos paveldėjo nuostabius ilgus plaukus, dailią šypseną ir graciją. Tiesa, nors ir paauglė, Carys jau netrukus praaugs garsiąją aktorę.

Vida Press nuotr.

Pastarąjį kartą mama ir dukra buvo užfiksuotos Niujorko mados savaitėje. Jos dalyvavo žvaigždžių itin pamėgto dizainerio Michaelio Korso kolekcijos pristatyme. Abi gražuolės sėdėjo pirmoje madų šou eilėje, greta tokių žvaigždžių, kaip aktorių Nicole Kidman ir Naomi Watts.

Vida Press nuotr.

Catherine Zeta-Jones pasipuošė juoda kokteiline suknele, liemenį paryškino plačiu odiniu diržu. Carys išsirinko juodos palaidinės atvirais pečiais ir trumpučio gėlėto sijono derinį. Mergina įvaizdį papildė elegantiška juoda delnine ir aukštakulnėmis basutėmis. Makiažą, kaip ir mama, pasirinko kuklų - akis paryškino rusvais šešėliais.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Pasak Catherine Zetos-Jones, Carys ketina sekti tėvų pėdomis - irgi tapti aktore. Jau dabar kalbama, kad jos aktoriniai sugebėjimai tikrai puikūs, taip pat mergina dainuoja, skambina fortepijonu. Tačiau Carys turi ir kitą gyvenimo planą - įsilieti į madą. Pastaruoju metu gražuolė vis dažniau lankydamasi kolekcijų pristatymuose kaipmat buvo pavergta užburiančio mados pasaulio.

Vida Press nuotr

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis