Šiandien supermodelio Lindos Evangelistos atpažinti neįmanoma

Prieš keletą dienų mados namų "Versace" kolekcijos pristatyme susivienijo tikrieji supermodeliai. Podiumu žengė mėgstamiausios prieš 20 metų žuvusio dizainerio Gianni Versace manekenės. Tačiau vienos numylėtinės tarp jų nebuvo.

Naujausios "Versace" kolekcijos akulminacija tapo legendinių manekenių pasirodymas. Auksu žvilgančias sukneles vilkėjusios Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Helena Christensen, Carla Bruni ir Cindy Crawford atrodė tarsi geriausiais savo karjeros laikais. Vis dėlto šiame penkete vieno supermodelio trūko. Madų šou nepasirodė Linda Evangelista. Galbūt žengti podiumu jai buvo pasiūlyta, tačiau manekenė tiesiog negalėjo, o gal jos išvaizda neįtiko įnoringajai Donatellai Versace?

Greičiausiai taip ir buvo, lieknumo kulto apsėsta D. Versace kažin ar norėtų savo kolekcijoje matyti tokią L. Evangelistą, kokia ji yra dabar. Vos praėjus porai dienų po kolekcijos pristatymo, pasirodė nuotraukos, kuriose Linda nė iš tolo neprimena buvusio glamūrinio modelio.

Buvusi manekenė užfiksuota oro uoste Niujorke. Atrodė ji tarsi eilinė keliautoja: juoda beisbolo kepurėlė ir lietpaltis, tamprės ir kedukai, ant pečių kuprinė, o rankoje lagaminas.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Akivaizdu, kad prieš porą dešimtmečių buvusi mados pažiba šiandien gerokai suapvalėjo. Jau kurį laiką Linda taip ir neatsikrato papildomų kilogramų. Žinoma, garsią moterį sunkiau atpažinti ir dėl išblukusių veido bruožų.Viešumoje ją dažniausiai matydavome pasidažiusią gana ryškiai, o paprastą dieną oro uoste makiažas mažai kam reikalingas.

Linda Evangelista DABAR

Vida Press nuotr.Linda Evangelista ANKSČIAU

Reuters/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis