Nėštumo metu priaugto svorio Irūna Puzaraitė atsikratė per savaitę

Irūna ir jos vyras Rokas viešumos vengia nuo pat akimirkos, kai jie yra drauge. Savo santykius paslaptyje nuo itin smalsios visuomenės akies jiems išsaugoti pavyko gana ilgą laiką. Tačiau šį šeštadienį pora „Bus visko“ laidos žiūrovams ne tik atvirai papasakos apie neseniai gimusį vaikelį, jo laukimo džiaugsmus ir rūpesčius, bet ir atvers ir savo naujų namų duris. Juose LNK laidos žiūrovai šeštadienį 17.30 val. turės galimybę susitikti su vis šeima - Irūnos mama, mažuoju broliuku, neseniai kūdikio susilaukusia seserimi Ineta ir, žinoma, pačia Irūna bei jos vyru Roku.

Laidos metu Irūna papasakos, kokia buvo netikėta jos vyro Roko ir jos mamos reakcija į jos nėštumą bei atskleis, su kokiomis ekstremaliomis situacijomis jai teko susidurti belaukiant sūnaus. Kadangi televizoriaus žiūrovai ją pažįsta iš LNK televizijos laidos „KK2 penktadienis“, kurioje ji dirbo ir visą nėštumo laikotarpį, jauna moteris prisimins itin sudėtingas laidų filmavimo akimirka.

„Buvo tokių temų, nuo kurių norėjosi atsiribot. Pavyzdžiui, apie ankstukus arba neišnešiotus kūdikius. Tuomet stengdavausi nesigilinti, neprisileisti tų minčių. Bijojau, kad man taip gali atsitikti”.

Vis dėl to su ankstukų tema jai teko susidurti, nes anksčiau pradėjo gimdyti tuo pačiu metu pastojusi jos sesuo Ineta. Todėl Irūna prisimins ir tą emociškai itin sunkią dieną.

Per nėštumą priaugtą svorį moteris numetė vos per vieną savaitę, tačiau tai tikrai nebuvo geras ženklas. „Kraujas suprastėjęs, apetito nėra, valgau per prievartą. Tik dėl vaiko, ne dėl savęs”.

Kodėl Laima Lapkauskaitė atsisakė būti močiute? Kaip Irūna ir jos vyras Rokas sprendžia atsiradusius konfliktus ir kaip pasikeitė jaunos poros buitis, vyrui nusprendus žengti rimtą žingsnį ir net dvejiems metams išeiti tėvystės atostogų? Irūna ir jos vyras Rokas - pirmą kartą visiškai atvirai jau šeštadienį 17:30 per LNK laidoje „Bus visko“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis