Gerbėjai pastebėjo pirmą Kylie Jenner šalutinį lūpų putlinimo poveikį

Paskutines rugsėjo savaites kone visas pramogų pasaulis kalbėjo tik apie viena - Kardashianų šeimos jaunėlė laukiasi. Daugeliui tai buvo šokas, bet netrukus šias kalbas perspjovė dar viena žinia. Neseniai pranešta apie kitos sesutės nėštumą - laukiasi ir Khloe Krdashian.

Žinia, kad "Instagram" žvaigždė Kylie Jenner (20 m.) laukiasi, tiesą pasakius, ne tokia ir netikėta. Ji subrendo anksčiau nei kitos seserys: įsitraukė į meilės reikalus, pasitobulino plastikos chirurgų kabinetuose, įkūrė itin sėkmingą verslą ir užkariavo internetą. Dar būdama paauglė, Kylie jau stovėjo ant populiarumo pjedestalo.

Ši mergina, nors jauniausia iš seserų, anksčiausiai visų susikūrė neįtikėtinai sėkmingą grožio verslą. Net vyresnės Kim ir Khloe Kardashian sukūrė savo savo vardines linijas tik pamačiusios sesutės sėkmę. Kim ėmėsi prekiauti "KKW Beauty" makiažo produkcija, Khloe - "Good American" drabužiais. Kardashianų šeima ir dabar verslauja savo prekių ženklais (jie priklauso visoms seserims) tiek mados, tiek grožio pasaulyje, tačiau tokios sėkmės kaip jaunėlės Kylie produktai, šie nesulaukia.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 28, 2017 at 9:32am PDT

Greičiausiai daugelis žino, kad sukurti makiažo priemonių imperiją Kylie paskatino gerbėjų žavėjimasis jos putliomis lūpomis. Tos putlios lūpos ėmė ir išaugo per naktį, mat Kylie tiesiog pradėjo leistis lūpas putlinančias injekcijas. Iš pradžių tai neigusi, sakiusi, kad putlumo efektas sukuriamas tik makiažu, galiausiai prisipažino - injekcijomis naudojasi ne pirmą kartą.

Dabar tai jokia paslaptis, K. Jenner dažnai lankosi grožio salonuose, kur injekcijos reguliariai atnaujinamos. Juk makiažo guru negali prarasti savo prekinės išvaizdos! Būtent šios superputlios lūpos yra daugybės merginų siekiamybė. Ką gi, kaip ir kitos merginos, įsisupusios į plastikinio grožio pinkles, taip ir Kylie tapo dirbtinio žavesio verge.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 18, 2017 at 8:04pm PDT


A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 28, 2017 at 3:23pm PDT

Rugsėjo pabaigoje sveitainėje "YouTube" Kylie pasidalijo pirmuoju savo vaizdo įrašu, kuriame pristato naujausius lūpų dažų atspalvius. Šis video sulaukė gausybės komentarų dėl akivaizdžiai K. Jenner apatinėje lūpoje matomo griovelio. Internautai susirėmė - iš kur atsirado šis rėžis? Vieni kaipmat konstatavo, kad tai lūpas putlinančių injekcijų perdozavimo požymis, kiti teigė, jog mažutis rėžis yra įgimtas ir niekuo nesusijęs su putlinimu.

Vis dėlto anksčiau apatinėje Kylie lūpoje tokios žymos nebuvo, tad iš kur ji atsirado, lieka paslaptyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis