Namų tvarkytojos paviešino Kardashian paslaptis: kokios iš tiesų yra seserys ne prieš kameras

Kas kitas, jei ne asmeniniai žvaigždžių asistentai, galėtų papasakoti slapčiausius dalykus, vykstančius už uždarų prabangių namų durų? Kartais paslaptys atskleidžiamos iš keršto, kartais suvilioja tikrai nemaži pinigai, kuriuos galima gauti už vieną kitą pikantišką istoriją apie garsenybę.

Kardashian namų tvarkytoja

Kim namų tvarkytojos vienbalsiai tvirtina, kad ji – mielas ir malonus žmogus. Be to, labai maloniai elgiasi su savo darbuotojais. Vis tik Kardashian namų tvarkytoja atkreipė dėmesį į tai, kad mergina labai netvarkinga. „Kim miegamajame, kiek besistengtum, visada tvyro tokia netvarka, lyg ką tik būtų prasiautęs uraganas“. Žvaigždė labai reikli patalynei, kuri turi būti šilkinė ir keičiama kasdien. Anot tvarkytojos, netvarkingai paklota lova ar ne laiku pakeista patalynė gali kaip reikiant įsiutinti žvaigždę.

O štai Kourtney, vyriausioji iš Kardashian seserų, labai skiriasi nuo geraširdės Kim. Pasak kambarinės, Kourtney – reikli ir priekabi. Kartą ji visiems namiškiams uždraudė namuose kvėpintis, nes jai, neva, nepatinka svetimas kvapas. „Ji buvo pamišusi dėl taupymo. Kartą apskambino net kelias parduotuves, kad palygintų vištos krūtinėlės kainas“, – stebėjosi tvarkytoja. Beje, apie sunkų Kourtney būdą yra užsiminusi ir asmeninė jos sesers Kim asistentė. Interviu metu ji užsiminė, kad būtent su Kourtney buvo sunkiausia rasti bendrą kalbą, nes į naują darbuotoją ji ilgą laiką žiūrėjo su arogancija.

Khloe Kardashian – linksma ir žaisminga mergina. Ji labai mėgsta pajuokauti, ypač „pašpilkuoti“ Kim. Pasak namų tvarkytojos, kartą Khloe paslėpė sesers drabužius ir avalynę, dėl ko ši net puolė į paniką. Khloe paprasčiausiai negalėjo taikstytis su sesers netvarkingumu ir po visą kambarį išmėtytais drabužiais..

Arnoldo Schwarzeneggerio namų tvarkytoja

2011 metais Arnoldas Schwarzeneggeris prisipažino turintis nesantuokinį sūnų Josephą, kurio motina yra Mildred Baena – namų tvarkytoja, Schwarzeneggerių namuose išdirbusi 20 metų. Suprantama, moteris kaip mat sulaukė didelio žurnalistų dėmesio.

Viename iš savo interviu Mildred papasakojo, kad Arnoldo žmona neturėjo supratimo, kas yra tikrasis berniuko tėvas. Baena buvo ištekėjusi ir jos nėštumas nesukėlė jokių papildomų klausimų. Tačiau augdamas Josephas vis labiau panašėjo į savo biologinį tėvą. Tuomet Arnoldo sutuoktinei ir kilo įtarimų...

„Puoliau atgailaudama ant kelių. Tačiau Marija pravirko kartu su manimi ir liepė man tučtuojau keltis. Mes apsikabinome, aš pasakiau, kad tai nėra vien Arnoldo kaltė, mes abu esame kalti. Aš buvau sužavėta jos stiprybe ir tuo, kaip ji į visa tai sureagavo“, – sakė Baena.

Išaiškėjus tiesai ir meilužiams prisipažinus dėl išdavystės, Marija padavė skyrybų prašymą. Tai buvo nelengvas laikotarpis. Ypač skausmingai į tėvų skyrybas reagavo Arnoldo ir Marijos vaikai. Pats aktorius pareiškė: „Aš suprantu savo draugų bei šeimos pyktį ir manęs smerkimą, todėl net neieškau jokių pasiteisinimų ir prisiimu visą atsakomybę už suteiktą skausmą“.

Jude Law vaikų auklė

Jau artimai bendraudamas su aktore Sienna Miller, lovelasas Jude užmezgė romaną su Daisy Wright, savo trijų vaikų iš pirmos santuokos aukle. Jude ir Sienna ketino susituokti, tačiau... Aktorė neatleido neištikimam sužadėtiniui ir 2005 metais nutraukė su juo santykius.

Viename iš interviu Sienna atviru tekstu grasino Law meilužei: „Daisy geriau būtų pasisaugoti. Tikiuosi, ši moteris nesusidurs su manimi tamsiame skersgatvyje!“.

Pati Daisy Wright nepraleido progos papasakoti apie savo romaną su aktoriumi ir iš to šiek tiek uždirbti. Romanui su Law nutrūkus, Wright savo interviu pardavė. Pasak auklės, kiekvieną kartą, susikivirčijęs su Miller, Jude Law paguodos ieškodavo Daisy glėbyje.

Iš pradžių Daisy atrodė, kad Jude apskritai yra ne jos tipo vyras, tačiau vos jiems likus vienumoje, savo nuomonę pakeitė. Netrukus romanas baigėsi ir išsiskyrė meilužiai toli gražu ne draugiškai: „Mano jausmai jam sumišę. Galbūt dalelė manęs dar vis įsimylėjusi Jude Law, tačiau tuo pačiu metu aš jaučiu pyktį ir neapykantą už tai, kad jis galėjo taip mane mesti. Tai sudaužė mano širdį“.

Lady Gagos asistentė

Skandalinga Jennifer O‘Neill ir Lady Gagos istorija prasidėjo 2011 metais, kai mergina padavė dainininkę į teismą. Asistentė norėjo išsireikalauti piniginės kompensacijos už viršvalandžius, juk Gaga reikalavo, jog asistentė su ja būtų ištisomis paromis.

„Ji leisdavo sau pažadinti mane vidurnaktį vien tam, kad aš pakeisčiau nusibodusį jai filmą jos ausinuke. Man nepriklausė nei išeiginės dienos, nei pietų pertraukos, nei asmeninis laikas bei erdvė“, – pasakojo Jennifer. O‘Neill turėdavo miegoti su dainininke vienoje lovoje, nes Gaga nemėgo miegoti viena.

Gaga buvo labai pasipiktinusi savo buvusios darbuotojus poelgiu. Dainininkė išvadino O‘Neill žiurke ir pareiškė, kad Jennifer nenusipelnė jokios kompensacijos. Teismo dokumente žvaigždė nurodė esanti karalienė, kuri puikiai elgiasi su visu jai dirbančiu personalu. Vis tik 2013 metais Gaga išmokėjo reikalaujamą sumą, o buvusi asistentė, savo ruožtu, pasirašė sutartį dėl knygos, kurioje bus aprašytas darbas ir gyvenimas su pop žvaigžde.

Alos Pugačiovos ir Filipo Kirkorovo namų tvarkytoja

Liudmila Dorodnova jau daugiau nei 30 metų prižiūrėjo Alos Pugačiovos namus, o dabar dirba jos buvusio sutuoktinio Filipo Kirkorovo namuose. Nepaisant to, iškilus būtinybei, Liudmila neatsisako padėti Primadonai. Jos santykiai su Ala ir su Filipu susiklostė labai šilti ir saviški.

„Aš labai dėkinga Filipui už jo gražų bendravimą su manimi. Juk visi mes turime savo charakterio ypatumų. Nėra tobulų žmonių ir negali gyvenime viskas ir visada gerai klostytis. Atvirai pasakysiu, Filipas labai man geras, o man jis – kaip sūnus, artimas žmogus“, – tvirtina Liudmila.

Dorodnova atvirauja, kad pusryčiams Kirkorovas mėgsta omletą arba minkštai virtą kiaušinį. Žuvies artistas negali pakęsti, tačiau dievina juoduosius ikrus.

Apie Alą Pugačiovą Liudmilos atsiliepimai ypatingai šilti: „Tai mano karalienė. Ji visada bus man ypatinga ir vienintelė“. Pasak Liudmilos, Ala – paprastas žmogus. Artistė nemėgsta, kai jai padlaižiauja, dievina humorą ir yra labai pažeidžiama.

„Kai gyvenau su ja, tai buvo pasiutusiai smagus laikas: dainos, juokas, taurių skambesys! Namuose būnant svečių man netekdavo pamiegoti, nes turėjau viską sutvarkyti, išplauti, kad ryte, pabudus Alai, susidarytų įspūdis, esą jokių linksmybių namuose ir nebuvo. Namų tvarkytojai pradėjus dirbti pas Filipą, Pugačiova pavedė jai stebėti, kad pas jį lankytųsi tik „geri ir normalūs“ draugai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis