Gal tu ne "lūzeris", o tiesiog indigo?

Visada tarp pažįstamų atsiras vienas kitas vėpla, kretinas ar paprasčiausias nesusipratėlis. Visi esame susidūrę su nekalbiais ir keistais vaikais, kurie klasėje išsiskiria gabumais, tačiau yra absoliučiai atsiskyrę nuo bendraamžių. Tokie vaikai tampa pašaipų objektu, jie visada “paveda” bėgančius iš pamokų, arba apskritai atsisako lankyti mokyklą. Jie gyvena savo pasaulyje, kuris daugumai yra sunkiai suvokiamas, atrodo, jei jie bando bendrauti - nusišneka.

Tai nebūtinai "lūzerių" rūšis, plintanti mokyklose. Nevykėliai būna ne tik niūrūs intravertai, jie gali būti niekieno neatrasti genijai. Priekaištai sistemai mokykloje, beprasmiškumo propaganda, užsisklendimas arba atvirkščiai – perdėtas akiplėšiškumas – tai nebūdinai nebrandumo ar keistumo požymiai, gal taip besielgiantys jaunuoliai yra Indigo vaikai.

Indigo vaikai pasižymi puikia intuicija, fantazija ir vaizduote. Daugelis Indigo vaikų be galo protingi ir talentingi asmenys. Jų elgesys dažniausiai atrodo asocialus.

Jei aplink juos nėra panašaus sąmoningumo žmonių, jie neretai užsidaro, jaučiasi taip, lyg joks kitas žmogus jų nesupranta. Paprastai mokykla indigo vaikams yra itin sunkus išbandymas. Juos erzina sistemos, pagrįstos ritualais ir nesuteikiančios laisvės kūrybai. Erzinančias taisykles, įstatymus, nurodymus jie atsisako vykdyti. Net paprasčiausias laukimas eilėje – jiems sunkus beprasmis darbas.

Indigo vaikams problemos mokykloje yra kasdienybė. "Daugelis žmonių šių vaikų nesupranta, nes jie yra labai protingi. Jie turi tiek žinių, kiek ir mokytojai. Jie nenori eiti į eilinę mokyklą, nes žinios, kurias ten gali įgyti, jiems nėra reikalingos. Todėl tėvai veda juos pas psichologus, o psichologai skiria jiems vaistų, kurie atima iš vaikų valią ir atmintį. Sukūrėme specialią programą, padėsiančią jiems suprasti, kad jie šioje planetoje atsidūrė tam, kad pakeistų žmonių sąmoningumą, nes jiems kelią rodo būtybės iš aukštesnių pasaulių", - rašė ponas Perkelis, Naujojo amžiaus ( New Age ) judėjimo atstovas.

"Indigo vaikai" – tai jaunimas, kuriam, neva būdingos paranormalios savybės - pavyzdžiui, gebėjimas skaityti mintis. Šie vaikai turi įgimtą ryšį su Žeme bei kitų žmonių mintimis. Tačiau dėl bendraamžių patyčių Indigo vaikų gebėjimai (empatija, telepatija, ekstrasensoriniai jutimai ir paranormalūs jutimai) dažnai užgniaužiami. Tėvai, ir draugai, netikėdami jų sugebėjimais sužlugdo Indigo vaikų gebėjimą būti savimi ir pripažįsta neįgaliais.

Praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio pradžioje atsiradus Indigo vaikų judėjimui, atsirado ir susijęs reiškinys, pavadintas „Atėnų universiteto balandžiu”. Šių vaikų intelekto koeficientas buvo labai aukštas, jie pasižymėjo ypatingais dvasiniais gebėjimais, keistais sapnais ir dvasiniais potyriais. Jie sakosi galį bendrauti su angelais, kartais jie šneka su asmenimis, kurie yra mirę arba gyvena kitose šalyse. Indigo vaikams būdingi techniniai išradimai arba gydymas, terapija akimis.

"Jie siekia Žemėje išnaikinti socialines ligas ir korupciją, paskatinti dorumą. Tai bandė daryti ir kitos kartos, bet jos pasidavė apatijai. Ši karta nepasiduos, nebent ji bus prigirdyta Ritalino", - sakė moteris, pasivadinusi Virtue, kuri bendrauja su gydymui atskirtais Indigo vaikais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis