Geros akys, blogos akys

Fizionomistai – spėjimo pagal veido bruožus specialistai - rekomenduoja veido „skaitymą“ pradėti nuo akių. Senovėje buvo tikima, kad geras akis turintys žmonės bus laimingesni ir turtingesni, o „geromis“ laikomos didelės ir žvalios akys, skvarbus žvilgsnis.

Jei žmogaus akys mažos ir blausios, o žvilgsnis buklus (suktas), iš tokio individo nieko gero nelauk. Galbūt kai kurie fizionomistų patarimai jums padės geriau pažinti žmones.

Viskas priklauso nuo dydžio?

* Žmonės didelėmis akimis yra drąsūs, emocionalūs ir artistiški. Jie mėgsta lyderiauti, bet kartais perdėtas jautrumas trukdo jiems įgyvendinti savo sumanymus.

* Žmonės su pūpsančiomis akimis yra infantilūs, lėti, išlaidūs, pavydūs, melagiai, mėgsta patinginiauti.

* Išsprogę akys būdingos energingiems žmonėms, kurie dažnai būna impulsyvūs ir nenustygsta vietoje.

* Uždari, užsispyrę ir savimi patenkinti žmonės turi nedideles akis.

* Mažaakiai linkę į priekabumą ir atsargumą.

* Gilios akys byloja apie žmogų, linkusį į gilius apmąstymus. Dažnai tai tvirtos ir dorovingos asmenybės. Jei gilios akys mažos, reiškia žmogui trūksta dvasinės pusiausvyros ir nuoširdumo.

Spalva lemia likimą?

Rytuose tikima, kad žmogaus akių spalva gali nulemti net jo likimą. Tamsūs akių vyzdžiai, apkraštuoti sidabro spalvos baltymais, byloja apie protą, kilnumą ir ilgaamžiškumą. Jei akių baltymai gelsvi arba rausvi – tai blogas ženklas.

* Mėlynakiams apskritai sekasi. Jie dažnai būna griežti ir reiklūs sau, todėl kartais nervingi. Mėlynakės moterys – puikios šeimininkės (mezga, siuva, skaniai gamina valgį), o vyrai – mėgsta meistrauti, tokie žmonės liaudyje vadinami auksarankiais.

* Pilkaakiai iš kitų išsiskiria pavydėtinu darbštumu, sąžiningumu ir jautria širdimi.

* Rudakiai mėgsta keliauti, yra gana ryžtingi ir įdomūs žmonės, tik truputį kaprizingi.

* Šviesiai rudų akių žmogus bus labai drovus.

* Žaliaakius labai gerbia kolektyvas, nes jie darbštūs, principingi, patikimi ir geri.

* Pilkai žalsvai rudos akys – neryžtingumo ir nenuoseklumo ženklas. Šie žmonės paklūsta likimui, bet kartu laukia stebuklo...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis